Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-t miért divat szidni?

Az iphone-t miért divat szidni?

Figyelt kérdés

Ügye tegnap mutatták be az Iphone 7-et, rengeteg oldal ír róla cikkeket amit ügye meg is oszt facebokon, és szinte mindegyik alatt csak a szidás megy,hogy "jajj ingyen se kéne"

"ifos"

"ugyanezt tudj a 20ezres androidos telefonom"

és hasonló érdekes kommentek.

Ami érdekes,hogy sok külföldi honlap aki megírta róla a cikket ott alatta valamiért nincs ez a nagy anyázás meg veszekedés...


Ezek még is mire jók?

Vicces,hogy teljesen hozzánemértők okoskodnak, és sokszor olyanokat írnak,hogy jééézusom...

Bár ezeken csak jókat nevetek.



2016. szept. 8. 15:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%

Azért divat magyarországon mert nem mindenki tudja megvenni mert sokan csórók hozzá, és ilyenkor mit csinalnak ezek ?

Szídják hogy így nemjó, úgy nem jó android stb.

Külföldönmeg szinte akárki megtudja venni, szóval ott ez nem divat, mint ahogy itt nálunk németországban sem,

2016. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
65%

Nézd meg, hogy kik szidjak, olyanok akik még életükben nem használtak iPhone-t vagy iOS eszközt.

Mert aki már használt az nem fogja szidni, és érthető is miért én ebbe nem mennék bele, de a tesom iPhone 5-e a mai napi tökéletesen használható, miközben egy 5 éves telefon, nézzünk meg egy ugyanennyi idős samut,LG-t... na azok már a szekrény legalján vannak mert már legalább 3 éve nem jön ki rájuk frissítés és baromi lassuak....

Én egy 6s-t használok azzal meg még egyértelmű,hogy semmi gond nincs.


Aki meg ilyeneket ir,hogy ifos, és hasonlók azok csak irigykednek semmi más, hidd el


Kedvencem mikor haverom elkezdi hogy jaja de szar a 6s csak 2 magos proci van benne az én Galaxy a5-ben 4.

Hát mondom oké, hadjuk is mert felesleges elkezdeni magyarázkodni hogy a 6s 2 magosa szarrá veri mindenbe a A5-be lévő 4 magost...


Az,hogy külföldi oldalakon miért nem megy a veszekedés érthető, az embereknek ott(legalábbis nyugat fele) van rá pénze így nem fogják leszolni azért mert drága, mert nálunk aki leszólja 99% ban azért teszi mert nincs rá pénze...

2016. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
39%

1. nektek sincs rá pénzetek, csak a szüleiteknek.

2. ifos, már fejhallgatót se lehet vele használni, pendrive, rádió, film, zenére, akármilyen csengőhangot eddig se lehetett használni.

Ezeket tudta a 10éves telefonom.

2016. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
21%

Tudod, a vitakultúra annál sokkal többet jelent, mint hogy egyetértesz valamivel, vagy elutasítasz valamit.

Vitatkozni, kultúráltan érvelni viszont lehet róla.

Személyes meglátásom szerint alapvetően a gyermekkori bilireszoktatási zavaros, és műszaki oktatást nem kapott polgárok vesznek ilyen márkás szarokat.

2016. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
57%

"már fejhallgatót se lehet vele használni," miért ne lehetne? Csak nem vezetékeset...

"pendrive," Mi van? "Bővíthető telefon esetén szerezz hozzá memo kártyát, ha nem bővíthető, akkor esélytelen a dolog szerintem. A mobilokban nincs 5V-os táp kimenet, ezért nem tudhat beindítani egy USB eszközt kb. 3.6V-tal. (Lehet hogy a pendrive éppen kivétel lehetne, de semmiképpen nem ad ki szabványos USB tápot)."

"rádió," igazad van, youtube-on nincs fent egy zene se, sőt, még azok az idegesítő faszik sincsenek, akik folyton beledumálnak a zenébe...

"film, zenére, akármilyen csengőhangot eddig se lehetett használni. " Ezt most még egyszer. Mit nem lehet? Filmet rárakni? De. Lehet. De sokkal egyszerűbb megvenni (bele ne halj, hogy fizetned kell valamiért, mivel többet dolgoztak, mint te egész életedbe :'( ).

Zenét is lehet, ezzel nem tudom, mit akartál mondani... Sőt, jobban meg van csinálva, mint androidon. Nem csak áthúzom oszt tső, hanem igényesen meg van csinálva egy alkalmazás...

Sőt, csengőhangot is lehet rárakni. De teljesen fölösleges, hiszen az iPhone-nál a csengőhangokkal is sokat foglalkoznak, nem olyan f@$zságok vannak, mint androidon.

"Ezeket tudta a 10éves telefonom." És vízálló? Esetleg dupla kamerája és vakuja is van? Vagy esetleg 4,7"-os, retina kijelzős? És 2 magos procival erősebb, mint a 4 magos androidok?

2016. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
74%
Jah, és azt kihagytam, hogy előzőknek igaza van, azért divat szidni, mert nekik sose volt, és nem is lesz, hiszen drága (mert a Samsing S7 edge olyan olcsó...). De én olyat is láttam már, hogy klón telefont vett, és az alapján ítélte meg az iPhone-okat...
2016. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
69%

Azért az ellen oldalt sem kell félteni, mikor egy Huawei Fb poszthoz, egy iPhone fan hozzászól (hogy a dual kamera iPhone copy, meg más is iPhone copy [ami meg, jóval az iPhone előtt volt, de ez meg nem érdekli]).

Úgyhogy ilyenen kár fennakadni, mert iPhone fanoknak bármit lehet mondani, számukra csak az iPhone lesz a jó.

Félreértés ne essék - én nem szidom, de észre kell venni, hogy az emberek egy része el van szállva, bármelyik oldalt is nézzük.

2016. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
65%

#3 Te aztán nagyon tudod, hogy kinek honnan van rá pénze...

"fejhallgatót se lehet vele használni"

LOL! erre nem is érdemes mást írni.

Tudta ezt a 10 éves telefonod? Tényleg? Erre se tudok mást írni minthogy: LMAO xDD


#4 Személyes meglátásom szerint alapvetően a gyermekkori bilireszoktatási zavaros, és műszaki oktatást nem kapott polgárok vesznek ilyen márkás szarokat.


Hát oké ha neked jó a 20 éves Nokia akkor jó az.

Nekem nagyon jól jön egy ilyen telefon, hogy nem kell külön GPS-t, Kamerát, MP4, és még sok egyéb dolgot vásárolnom, mivel egy eszközben benne van mind, Igen tudom, hogy 20ezres droidba is benne van, de hidd el ezerszer másabb azt használni mindegy egy Iphonet.

2016. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
63%

"Azért az ellen oldalt sem kell félteni, mikor egy Huawei Fb poszthoz, egy iPhone fan hozzászól (hogy a dual kamera iPhone copy, meg más is iPhone copy [ami meg, jóval az iPhone előtt volt, de ez meg nem érdekli])."

Én speciel iPhone fan vagyok. De nem véletlenül nem nézek Hüvej, Samu és társai posztokat. Nem érdekelnek. És odamenni szarni meg végképp nem fogok. Szégyen az ilyen ember. Ha iPhone, ha android fan. De (én úgy látom) sokkal többen szidják az iPhone. És miért? Mert nekik csak prémium kategóriás telefonjaik vannak. Azokra meg sokaknak nincsen pénzük.


"Úgyhogy ilyenen kár fennakadni, mert iPhone fanoknak bármit lehet mondani, számukra csak az iPhone lesz a jó. "

Nah, lehet, van ilyen kategória is, de mint említettem, én is fan vagyok, de Apple-n kívül elismerem még a Sony és az LG munkáját. A többi meg nem érdekel. Kész, ennyi. Nem ismerem a készülékeit (tapasztalatból), mert nem érdekel.

"Félreértés ne essék - én nem szidom, de észre kell venni, hogy az emberek egy része el van szállva, bármelyik oldalt is nézzük." Nem esett, teljesen rendben volt a válaszod.

2016. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
66%
szarozni*
2016. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!