Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-t miért divat szidni?

Az iphone-t miért divat szidni?

Figyelt kérdés

Ügye tegnap mutatták be az Iphone 7-et, rengeteg oldal ír róla cikkeket amit ügye meg is oszt facebokon, és szinte mindegyik alatt csak a szidás megy,hogy "jajj ingyen se kéne"

"ifos"

"ugyanezt tudj a 20ezres androidos telefonom"

és hasonló érdekes kommentek.

Ami érdekes,hogy sok külföldi honlap aki megírta róla a cikket ott alatta valamiért nincs ez a nagy anyázás meg veszekedés...


Ezek még is mire jók?

Vicces,hogy teljesen hozzánemértők okoskodnak, és sokszor olyanokat írnak,hogy jééézusom...

Bár ezeken csak jókat nevetek.



2016. szept. 8. 15:35
1 2 3 4 5
 11/47 5Lulus5 válasza:

Szia! Szerintem azért mert sok ember nem teheti meg azt, hogy megvegye. Évek óta vita az hogy a Samsung vagy IPhone a jobb. Szerintem mindkettő ugyanolyan jó! Nem értem azokat akiknek Samsungjuk van és szidják az IPhone-t. Persze fordítva is megesik. Szerintem mindkettő telefonnak meg van a maga előnye és hátránya. Szerintem emiatt. Egyébként meg, valaki azért szidja, mert ő nem teheti meg azt, hogy megvegye, mert nincs keresete rá. Nekem régen Samsungom volt, amit nagyon szerettem, most pedig Iphonom van. De attól még ugyanúgy szeretem a Samsungot, vagy pl. a Lenovot, vagy a Sonyt. De igazából sosem fogunk egyről a kettőre jutni, mert mindenkinek saját véleméyne van.

xoxo: Lulu

2016. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
73%

10x-es fizetés mellett nem volna rossz,de 2-3 havi fizetésért nem tud többet mint egy fél fizetésni mobil.

Én lesz @ rom az Iphone és Samsung f @ sz-méregetést,Xiaomi Redmi 3 Pro is tud annyit mint egy "csúcs" Samsung vagy Iphone,de megfizethető áron.

Egyébként az Iphone tulajok legalább 50%-a("férfiaknál" legalább 80%) csak divat az Iphone,illetve a pénzéhes rib *ncokat vonzza.

2016. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
54%

"10x-es fizetés mellett nem volna rossz,de 2-3 havi fizetésért nem tud többet mint egy fél fizetésni mobil."

Látod, ő is pontosan leírta, miért szidják.

"Xiaomi Redmi 3 Pro is tud annyit mint egy "csúcs" Samsung vagy Iphone,de megfizethető áron."

Azért viccelődni nem kellene, nem azért van ez az oldal...

"Egyébként az Iphone tulajok legalább 50%-a("férfiaknál" legalább 80%) csak divat az Iphone,illetve a pénzéhes rib *ncokat vonzza." Sosem értettem, hogy egy telefonnal hogy lehet menőzni? Előveszed és használod? Vagy mi? Én még soha senkit nem láttam telefonnal menőzni... Ennél már csak az a jobb, mikor valaki azt írja, hogy iPhone 4-et már csak akkor éri meg megvenni, ha menőzni akarsz.. Mivel? Egy 5+ éves telefonnal? Idiótaság... De látod, pont azok írják ezt a "Xiaomi Redmi 3 Pro is tud annyit mint egy "csúcs" Samsung vagy Iphone" dolgot, akik soha nem fogtak a kezükben egy csúcstelefont sem.

2016. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
42%

"10x-es fizetés mellett nem volna rossz,de 2-3 havi fizetésért nem tud többet mint egy fél fizetésni mobil."


Hát ezt most kvára nem értem bocs, szóval ha neked 10x több lenne a fizetésed már nem is lenne rossz? de igy,hogy 2-3 havi fizetésedbe kerül egyszerre rossz és csak annyit tud mint egy félhavi fizetésedbe kerülő?


Hát oké...

Nekem pont félhavi fizetésebe kerül az IPhone 7 plus 128gb.

A lehetőség neked is ott van, hogy "ennyibe kerüljön"


Azt meg soha nem értettem, hogy lehet egy telefonnal menőzni, csajozni.

Azt hittem ahhoz legalább valami komoly autó kell de, hogy egy telefonnal az vicces.

Nyugat Európába, Észak amerikába tudod mi megy? Az emberek 90%-nak iphoneja vagy valami komoly felsőkategóriás telefolja van és mindenki leszarja,hogy annak a csajnak,pasinak milyen telefonja van...

2016. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
42%

Miért? Azért amiért divat szidni a BMW-t, Mercedes-t, a Rolex, meg Omega órát, a Hugo Boss ruhát.

Mert nincs rá pénzük...

2016. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy "hozzánemértők okoskodnak", erős túlzás, mert pont hogy nagyon is jól értenek a telefonokhoz, én is, és azért írják, hogy nem éri meg az árát, mert tényleg nem, az iPhone-ok árának 70%-a a márkanevet tartalmazza, és mindössze 30% maga a telefon! Az, hogy egy 20 ezres Androidos ugyanezt tudja, tényleg túlzás, de minden tulajdonságát összevetve reális ár-érték arányban 50 ezernél többet nem adnék átlagosan egy iPhone-ért, ennek ellenére több mint a háromszorosába kerül! És persze ezt is csak nekünk magyaroknak kell megfizetnünk, külföldön, például Németországban sokkal reálisabb az ára, persze hogy nincs az az "anyázás"!

Én nem szidom az iPhone-okat, inkább pont fordítva, az a baj, hogy inkább a ténylegesen hozzánemértők istenítik, mert tök laikusok a telefonokhoz, és csupán az ára miatt azt hiszik, van is olyan jó, tud is annyit, mint például egy Samsung Galaxy S7 Edge vagy Sony Xperia Z5 Premium, pedig az árán kívül csak a minősége, és a rendszer stabilitása ugyanolyan! Valójában az ára mellet ez a márka a divat, ezért veszik sokan, és amikor a hozzáértők el akarják itt magyarázni a tudást és az ár-érték arányt, a laikusok részéről jön a lepontozás, meg a lehurrogás, hogy mit képzelünk, "az iPhone a szent, az a világ legjobb telefonja!"

Összesítve: én nem szidom, mert az árán kívül valóban jó telefon, csak épp ezt a túlzott istenítést rühellem!

2016. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, utolsó. Van több videó is, ahol összehasonlítják az általad említett telefont valamelyik 6-al... És az a hatalmas különbség miatt csak 50ezret ér neg, a samu 150ezres ára mellett. Teljesen igazad van
2016. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
43%
"Az iphone-t miért divat szidni?"Ugyan azért amiért Samsungot szidják az Iphone fanok,de kíváncsi lennék a két tábor közül ki használ napi szinten mind két csúcskategóriás telefont egyszerre!
2016. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
#18 Én csak iPhone-t használok, de nem is szidom a Samut... Nem szeretem az androidot, és kész. Szerintem senkit sem érdekel, hogy én mennyire utálomk/nem szeretek/szeretek valamit... Az ilyen embereket nem is értem...
2016. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
41%

Én meg Androidod használok és jó,hogy szinte azt lehet csinálni vele amit akarok,nem zárt rendszer és ez mellett nagyon gyors és stabil a csúcs androidos telefonoknál a fagyás,lassulás,stb...kb.ugyanannyi az esélye,mint az Ios-nál.Csak itt a bibi!!!Ezt már az Iphone fanok nem tudják elfogadni mellesleg fele anyi pénzbe kerül.

Azt a "dumát",hogy az Iphonet nem tudják megvenni csak röhögni lehet rajta mikor egy X telefonszolgáltatónál pl. a Samsung Note 7 listaára 305.000ft... érdekes a Samut megtudják venni????

2016. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!