Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone-t miért divat szidni?

Az iphone-t miért divat szidni?

Figyelt kérdés

Ügye tegnap mutatták be az Iphone 7-et, rengeteg oldal ír róla cikkeket amit ügye meg is oszt facebokon, és szinte mindegyik alatt csak a szidás megy,hogy "jajj ingyen se kéne"

"ifos"

"ugyanezt tudj a 20ezres androidos telefonom"

és hasonló érdekes kommentek.

Ami érdekes,hogy sok külföldi honlap aki megírta róla a cikket ott alatta valamiért nincs ez a nagy anyázás meg veszekedés...


Ezek még is mire jók?

Vicces,hogy teljesen hozzánemértők okoskodnak, és sokszor olyanokat írnak,hogy jééézusom...

Bár ezeken csak jókat nevetek.



2016. szept. 8. 15:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Attól még hogy neked elég még másnak nem feltétlenül. Hagy ne részletezték hogy pl a filmek játékok, képek videók (4k!) Mennyit foglalnak. Bocsásson meg az úr hogy ha már veszek egy negyed millás telefont nem akarok a helyén spórolni. Stabilabb rendszer meg hosszabb élettartam meg már nem aktuális. Mivel valszeg nem használsz androidot így nyilván nem várható el hogy tudd milyen egy android rendszer. De akkor tudnám hogy mi a csudáért mondod a hül.yeségeidet. Ugyanis ez a 2 állítás már nem igaz, vagy legalábbis csak minimálisan. Annyi esetleg igaz hogy használt piaci értéke az Iphone-nak nagyobb, bár erről csak is a célközönség tehet nem pedig a gyártók. ( Még mielőtt belekötnél negyed milliós telefonról van szó ember. Nem fogom/fogod használni addig hogy már lassú legyen)
2016. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

41: De most mi a problémád?? Talán kötelező iphone-t venni?

Nem, mindenki azt vesz, amit akar és annyiért, amennyi pénze van rá.


Egyébként presztízsről hallottál már?

Sok ember van, akinek bőven elég a 32gb (még a 16gb is bőven elég lenne), viszont a munkája, stb miatt szükséges neki, hogy egy magasabb presztízsű telefonja legyen.

Nézd, Ford Focust-t is lehet kapni 2000-es dízelmotorral, meg Audi A6-ot is.

2016. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Nem talált, használok droidot is, de nem baj... Na ne mondd már nekem, hogy néhány játék nem. Fér rá... Filmet lehet kölcsönözni, probléma megoldva. Kép/videó így simán elférne (főleg, hogy valszín. nem 4K-s videókat csinálsz.. De ha mégse lenne elég, felhőbe/gépre fel lehet menteni...
2016. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
#42 gondolom nekem szántad, és nem, nem az a célom, hogy iPhone-t vegyen mindenki... Nekem az is elég, ha nem szídja minden nokedli...
2016. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

42: Még annyi a presztízs témához, hogy lehet rá mondani, hogy felesleges pénzkidobás, de nem az.

Hanem befektetés. Aki olyan körökben mozog, ott igenis nézik, hogy milyen telefonod, kocsid, órád, ruhád van.

És ezen bizony sok üzlet múlhat.

Nekem bővel elég még a 6-osnak a 16 gb-ja is, én abszolút tényleg csak telefonálásra használom, mert nem akarom idő előtt tönkretenni a szemem, viszont egy 50.000 Ft-os telefonnal komolytalan üzleti partnernek tűnnék.


Viszont anyámnak, aki már nyugdíjas, bőven elég egy 20.000 Ft-os gombos nokia is.

2016. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
44: olvasd el mégegyszer, oda van írva hogy hanyasnak szántam.
2016. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Most akkor mi is a probléma? Én elmondtam vannak akik jogosan szidják vagyis kritizálják. Erre ti mondjátok hogy mutassák érvet... Mutattam... Erre meg jöttök hogy nem mindenkinek kell Iphone-t venni.. WTF Miiiiiivaaaaan??? Döntsétek már el mit akartok..

(Egyik válaszolónak nem azt mondtam hogy pár nem fér el, hanem azt hogy nagyobb mennyiségű (nem terrabájtok)

2016. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!