Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ideje le szeretnem csereln...

Hunika14 kérdése:

Egy ideje le szeretnem cserelni a telefonomat, es felso kategorias keszulek johet szoba. Kb.130-140 ezer forint a plafon, ezt nem szeretnem meghaladni. Melyik lenne az idealis valasztas?

Figyelt kérdés
Mar tobb jeloltem volt, tobbek kozt a Samsung Galaxy s6, LG G4, Iphone SE, valamint a OnePlus 3. Az utobbi idoben rengeteget neztem a OP3-at, es kifejezetten tetszik. Ti mit gondoltok rola? Koszonom elore!

2016. szept. 16. 08:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, igyekszem helyesen donteni ! :)
2016. szept. 16. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem kell haternek lenni.. Kiírom, hogy ha szán rá még 10.000-et, akkor vehet egy SE-t, erre lepontoznak, mint a xar... Szeretethiányos nyolc évesek miért vannak itt?
2016. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem ertem en sem, leirtad a velemenyedet, koszonom! ;)
2016. szept. 16. 23:44
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert már leíruk hogy miért NEM éri meg a 16gb SE. Amúgy még üdvözöllek a Gykn itt mindenki mindenkit pontoz, általában lefelé :D
2016. szept. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
En azert ertekelem a segitseget :D
2016. szept. 17. 10:22
 16/16 anonim ***** válasza:

"Iphone se 16 Gb 150 ezer nevetségesen tularazott készülék, és nem tudom miért, 2giga rám, nem túl acélos aksi, egy átlagos kamera egy kifejezetten bena előlapi kamera, és hát a 16 giga nem valami sok, főleg majd ha az ios 18 a felét elfoglalja. "

Azért 2GB RAM, mert simán zakatol úgy, mint a droidok 4+GB-al.

Nem túl acélos? Ezt hogy érted? Naponta kell tölteni. És melyiket nem?

Hátlapi az átlagos? Igaz, a 4K az átlagos, manapság egy 20ezres droid is tudja, nem?

Előlapi.. Igen, (SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY)ezt soha sem értettem. Ha te annyira vágod a kamerák szerepét, hogy melyiknek milyennek kell lennie, akkor elmondanád, hogy mire jó az előlapi? Vidochat, max selife. Ennyi. Ezen kívül tudnál még valamit mondani? Csak azért kérdezem, mert 720p tudja az is, ami vidochathez bőven sok is.

2016. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!