Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 5c vásárolni még?

Megéri iphone 5c vásárolni még?

Figyelt kérdés

Nem volt Apple termékek soha és a 6-os is drága nekem nem hogy a hetes


Régen volt androidos tabletem kiábrándulttam belőle, most pedig egy Windows telóm van Nokia lumia520 (szerintem nem tul mennő de megbízható)


Telefonálásra, néha néha filmnézésre masanger ritkán használatára kell.


Meg mikkor nincs időm v helyen kipakolni a laptopot bongeszesre.


Jah és tényleg igaz h iphonok között ingyenes az sms?



#vásárlás #mobil #érdemes #Telefon. Iphone
2016. szept. 21. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló,


Szerintem az 5C nem éri már meg. Régen jelent meg, így a legújabb iOS-frissítések már gondot okozhatnak rajta. Már az iPhone 5S is a "végét járja". iPhone-ok közül az SE vagy a 6, 6S ami jó.


Vagy nézz újabb WinPhone-t.

2016. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Az előző válaszolóval csak annyiban értek egyet, hogy iPhone 6, 6s, SE... nagyon visítva még az 5s.


De a Windows phone-t felejtsd el! az egy teljesen meghalt platform. Kevés dologban ért egyet az android és apple társadalom, de abban igen, hogy Windows phone-t nem szabad venni.

2016. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz leírni hogy mennyibe kerülne igaz? Na akkor leírom. Ha hibátlan bolti garanciával megkapod 20ezer forint alatt akkor jó vétel ha nem akkor nem. Na most örülsz?
2016. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!