Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt be a Messenger?...

Miért nem tölt be a Messenger? Valaki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Hali, tegnap vettem magamnak egy új okostelefont, mer a régi már nem volt az igazi közel 2 éves használat után (gyorsan merült, gyakran lefagyott, sokszor nem installált be). Ezért tegnap vettem egy új, jobb minőségűt magamnak, még estig be is állítottam az én igényeim szerint, letöltöttem mind azokat, amelyre szükségem lehet és internettel minden betöltődött csak a Messenger nem. Éppen ezért azt csináltam h amikor éjfél előtt lefeküdtem, kivételesen bekapcsolva volt a neten és a Messengeren volt végig a telóm, h betöltődjön, de ma reggel amikor felkeltem, még mindig nem jött helyre és ha rámegyek, akkor most is ugyanúgy töltődik, mint az előző este (magyarul az a rész, ahol a korábbi beszélgetések közül tudnék választani, az nem jön be). Ez azért is furcsa, mert internettel minden más működik, legyen akár a Facebook, YouTube, Viber, Google, stb... csak a Messenger nem. Csináltam már azt h többször újraindítottam a telót vagy leszedtem és újratelepítettem az alkalmazást, de semmi. :/ Az érdekes az, h ha azt is beakarom állítani, addig eljutok, h bejelentkeztem és az utolsó ablak, h "Üdvözöljük a Messengeren", de amikor rákantittok a folytatásra, akkor nem akar bejönni a főablak, ahol kitudom válogatni, h a korábbi beszélőpartnereimmel kivel akarok chatelni.



Valaki ért hozzá, h mit lehet ez ellen tenni?

Azon gondolkozom h hétfőn munka után elmenjek az egyik Telenoros boltba (20-as számú vagyok) és ott hátha tudnának segíteni, az jó ötlet? Ti mit ajánlanátok?


Előre is köszi a segítséget! (Bocsi ha hosszú voltam)



2016. szept. 24. 09:27
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van.Valami olyasmit olvastam hogy sok embernél ez így van,de megoldást nem írtak rá.
2016. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aktuális most nálam is a probléma. Esetleg valamilyen megoldást tudnátok javasolni ?
2020. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!