Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fejlődnek a nyomógom...

Miért nem fejlődnek a nyomógombos telefonok is a korral?

Figyelt kérdés

Az érintőképernyős telefonokra több szükség van ez nyilvánvaló, így megértem, hogy a gyártók arra összpontosítanak, de mi van azokkal akik nem facebook függők? Aki kibírja, hogy majd csak akkor olvassa el az írásokat, amikor majd hazaér.


Viszont olyan telefon kellene a zsebembe, ami könnyen elfér, nem kell félteni, hogy eltörik. Jó kamerája van, és nem kell naponta, hanem elég hetente feltölteni. Nyomógombos telefonokba legjobb esetbe 5MP-es kamera esik, ami már meg is felelne nekem, de hogy a piacon csak 2 közül lehet választani, az szerintem elfogadhatatlan.


Van digitális fényképezőgépem de nem viszem mindig magammal, így bármikor kerülhetek olyan helyzetbe, amikor kellene a jó kamera a telefonomba.



2016. okt. 3. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is ismered a következő kifejezést:

Profit

2016. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért szerintem ebbe is lenne, pláne mert kicsi a konkurencia. Ha kimegyek a kertcégébe rövid gatyába nem vihetek magammal el 5,5colos telefont. Én mindig úgy éltem, és most is, hogy a zsebembe a teló, ha csörög azonnal felveszem. Jelenleg egy nokiám van, de ennek a kamerája csapnivaló, nem is használom szinte soha. Most szeretném lecserélni egy olyanra aminek jó a kamerája, de csak kettőt találtam, abból egyik Samsung majdnem 30ezerért, meg van egy számomra ismeretlen nevű.
2016. okt. 3. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Te egy kicsit felrebeszelsz!


Szoval nyomogombos kell, de a kameraja is jo legyen? De miert nyomogombos konyorgom? Talan az iPhonet nem tudod felvenni mikor csorog vagy mi?


Kulonben ha jo kameras kell akkor annak tarhelye is kell legyen, es gyors is kell legyen, mert ugye egy nagy megapixeles kepet vagy foleg nagy videot nem lehet kartyara menteni.

Ez pedig biza iPhone lesz.

2016. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Alain Delon ***** válasza:
Fejlesztői lustaság.
2016. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ilyen telefon amit te körbeírtál, tízezerből 5 embernek, ha kellene. Nem éri meg, felesleges, eljárt felette az idő. Hordozható CD lejátszókat sem fejlesztenek, mert felesleges.


Az akkumulátor meg nem azért nem bírja 1 hétig, mint a 'régi szép időkbe', mert a gonosz multi nagyvállalat telefongyártók így tolnak ki veled, hanem mert míg régen egy pár mhz-s processzort kellett meghajtani, meg egy pár pixeles monokróm kijelzőt, addig most egy kisebb számítógépet, több gigahertzes processzorral, különféle szenzorokkal, hd kijelzővel, teljes értékű operációs rendszerrel, hagynesoroljam.

Az akkumulátorgyártás jelenleg itt tart.


Annak meg, hogy beleraknak valami 20 megapixeles sony ultrakirály szenzort, és megáldják egy 2 colos QVGA kijelzővel, meg zárt rendszerrel, lásd be, nem sok értelme van.

2016. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Te fából szeretnél vaskarikát. Gondold csak végig, hogy egy jó fényképezős teló milyen követelményeket támaszt: jó erős processzor, operációs rendszer, komoly akkumulátor. Ami pont nem kell, az a nyomógomb.
2016. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem éri meg.


A jó kamera a csúcskategóriás mobilok kiváltsága, a nyomógombos telefonok lényege meg az olcsóság. Aki meg sokat költ, az inkább vesz egy olyan készüléket, amit univerzálisan lehet használni bármire.


A nyomógombos telefonok egyetlen előnye az üzemidő, de az emberek 90%-nak megfelel ha a telefon kihúzza nap végéig, este meg senkit nem bánt ha töltőn van. Főleg hogy a mai telefonok már egy átlagos számítógép tudásával vetekednek.

2016. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ráadásul az okostelefonok sem csak addig tartanak hogy facebook meg szelfizés.


Navigáció, túratérképek, nyelvtanulás, olvasás, filmnézés, banki ügyek intézése. Céges e-maileket is lehet küldeni, nem mindegy hogy egy vállalkozónak azonnal tudok fotót küldeni hogy ez-és az kellene, gyere.


De még vonalkódot is be lehet vele olvasni, nem mindegy hogy egy 20 darabos szállítmánynak egyenként kell írjam le a sorozatszámát, vagy 2 perc alatt megvan egy kód-olvasóval.

2016. okt. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Miért nem fejlődnek a nyomógombos telefonok is a korral?"

Amiért a Trabantba se tettek klímát meg ABS-t.

2016. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem fognak 100000 emberből 10 embernek egy külön telefont tervezni.


Szerezz sok (nagyon sok) pénzt és akkor majd fizetsz a gyártóknak hogy készítsenek neked egy ilyen telefont.

2016. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!