Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fejlődnek a nyomógom...

Miért nem fejlődnek a nyomógombos telefonok is a korral?

Figyelt kérdés

Az érintőképernyős telefonokra több szükség van ez nyilvánvaló, így megértem, hogy a gyártók arra összpontosítanak, de mi van azokkal akik nem facebook függők? Aki kibírja, hogy majd csak akkor olvassa el az írásokat, amikor majd hazaér.


Viszont olyan telefon kellene a zsebembe, ami könnyen elfér, nem kell félteni, hogy eltörik. Jó kamerája van, és nem kell naponta, hanem elég hetente feltölteni. Nyomógombos telefonokba legjobb esetbe 5MP-es kamera esik, ami már meg is felelne nekem, de hogy a piacon csak 2 közül lehet választani, az szerintem elfogadhatatlan.


Van digitális fényképezőgépem de nem viszem mindig magammal, így bármikor kerülhetek olyan helyzetbe, amikor kellene a jó kamera a telefonomba.



2016. okt. 3. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért nincs olyan ami neked kell,mert nem tud róla a gyártó.

Amúgy biztosan csinálnának legalább 3 darabot.

2016. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jó sok h*lye van itt az oldalon. Tisztába vagyok vele, hogy mit tud egy okos telefon, hogy miért bírja kevesebb ideig az aksija.
2016. okt. 6. 19:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Ember! Te nem erted hogy nem letezik 5000 forintos buta telefon 24 Megapixeles kameraval ?

Hogy itt mennyi hulye kerdezo van, nem semmi!

2016. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kérdezővel van baj, s nem a válaszolókkal. Gondolkodni kéne megtanulni haver, nem pedig ripacskodni
2016. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Azért szerintem ebbe is lenne, pláne mert kicsi a konkurencia."


Nem a konkurencia kicsi, a kereslet kicsi.

7 milliárd emberből szerinted hányan küszködnek ezzel a problémával?


" Ha kimegyek a kertcégébe rövid gatyába nem vihetek magammal el 5,5colos telefont."


Gondolom a vezető mobilcégek fejlesztő mérnöksége és PR részlege is rástartolt a célcsoportra. Alacsony rizikófaktor, kert mindenhol van, rövidgatya is, mehet a FarmPhone biznisz.

2016. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

FarmPhone, ez biztos leveri az Ájfónt :-D

Na de most komolyra: tehát a kertvégébe kimész a FarmPhonnal, mikor visszajösz akkor átrakod a SIM kártyát az ájfónba? Vagy a KertPhonnal jársz munkába is? Vagy 2 számot használsz?

2016. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
9%

Felfoghatatlan számomra, h hogy tud ennyi indulatot kelteni egyesekben az, ha valakinek nem pont ugyanaz tetszik, ami nekik / a többségnek.

Egyébként én is nyomógombos telefont szeretnék éppen venni, és a környezetemben sem egy emberrel találkoztam, aki azt szereti.

Szerintem nagyon is lenne benne üzlet meg profit. Sok ember van, akiknek eleve nehezebb az érintőképernyo kezelése (latasserultek, mozgássérültek, idősek), és akar tetszik, akár nem, mindig lesznek emberek, akik jobban szeretik a hagyományosabb, egyszerűbb dolgokat, mint az újdonságokat. Ez szerintem csak idő kérdése, a gyártóknak is biztosan fel fog tűnni.

2016. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17 nem értetted a témát, vagy nem olvastad végig. Tehát egy gombos telefon kerestetik amelyiknek 24 megapixeles kamerája van és 1 colos képernyője, és nem szabad eltörjön gatyazsebben ha ráültünk.


Te milyet vettél?

2016. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Felfoghatatlan számomra, h hogy tud ennyi indulatot kelteni egyesekben az, ha valakinek nem pont ugyanaz tetszik, ami nekik / a többségnek. "


Nem a mássággal van a probléma.

Nem mi gyártjuk a telefonokat és nem mi mondjuk meg hogy milyen legyen.

A gyártók se küldenek ki kérdőívet.

A fejlesztők pedig arra tudnak hagyatkozni, ha piacra kerül valami, milyen a visszhangja, elemzik az eladási statisztikákat, arra fekszenek rá ami a legjobban fogy.

Ha holnaptól nem vennének okostelefont az emberek, hanem szétkapkodnák a nyomógombos modelleket világszerte, akkor lehet hogy neked kedvezne a változás.

Enélkül pedig a te elvárásod a gyártó szemében eladhatatlan kombináció.

Vannak, vannak olyan speciális területek, amelyek kitermelik a saját szükségleteiket, felmérve az igényt.

Ott van pl. a Kickstarter.

Próbáld meg, hátha sikerrel jársz.

2016. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!