Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes lenne kamu Iphone...

Erdemes lenne kamu Iphone 6-ot venni? Mi a velemenyetek rola? Mennyiree rosszabb az igazinal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
74%
#20 annyiért márt telefont is lehetett volna venni!
2016. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
14%

Mit? Samsungot? Veehheheheheh! Koreai. Csak ha rágondolok, borzongok. Koreai termékek, a hideg kiráz.


Minden független teszt szerint az iPhone hét napjaink leggyorsabb telefonja. Szopi.

2016. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
90%
Az okostelefonfüggő embernek persze hogy a leggyorsabb kell... én csak telefonálok vele meg netezek. Ha töltenie kell akkor tölt. Ennyi.
2016. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
15%
Tudod nem mindenki szakmunkást végzett, és hentesboltban áll a pult mögött, vannak felelős beosztásban lévő emberek - mint például én - akinek gyors, prémium kategóriás telefonra van szüksége a munkájához, mert nincs ideje kivárni, míg a hulladék Androidos Samsungon megnyílik egy app. A többiről nem is szólva.
2016. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
0%

"én csak telefonálok vele meg netezek."


Mert igénytelen vagy.

2016. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
Valakinek van meg valamilyen velemenye?
2016. okt. 9. 19:41
 27/62 anonim ***** válasza:
89%

Mi igénytelenség?!?!?! Az hogy egy 14 éves lány nem iphone 7-tel mászkál az utcán és nem a seggmutogatós mellvillantós képeket rakja facebookra?? Az hogy nekem csak azét van telefonom hogy telefonáljak? Mert mire is való egy telefon...arra hogy telefonálj? Pfhhh dehogyis.. ki az a hülye 14 éves aki telefonál egy telefonnal???

Igaz nem vagyok mérnök nem kell nekem csúcs telefon EZÉRT van samsungom. Tudok vele telefonálni (mert tudjátok erre való egy telefon) ? Igen. Ennyi elég nekem. Ti meg ne kössetek belém jó? Mert nem vagyok igénytelen csak nincs pénzem 200.000 forintos telóra.. és nem is kell nekem még ha ideadnák 50.000-ért sem...

2016. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
0%

260000 ezer, és ez csak a szolgáltatói ára.


Mondom, te az a kommentelő vagy, aki "Nem tudom megvenni, mert nincs rá pénzem, ezért szar!".

2016. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
95%

#28

Te meg az a típusú vagy, aki nézzéte van erre pénzem, szóval máris jobb vagyok nálatok! Mi a baj azzal ha valakinek nincs rá pénze/más értelmesebb dologra költi? Nekem az első autóm nem került ennyibe, és? Dugd fel magadnak a drágalátós ájfonod (hacsak nem az a szokásos hazudozóálmodozó nethuszár tini vagy, aki csak mondja h van neki...)

2016. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
Undorító vagy!
2016. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!