Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes lenne kamu Iphone...

Erdemes lenne kamu Iphone 6-ot venni? Mi a velemenyetek rola? Mennyiree rosszabb az igazinal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
#29 na nem kell nagyzolni. Nekem sincs penzem ra.
2016. okt. 9. 20:22
 32/62 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nem kell hülyeségeket írni, 14 évesen, hogy a 30 ezres hulladék telefonja jobb, mint egy csúcskategóriás, jelenleg a világon leggyorsabb iPhone.
2016. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Neked meg nem itt kell osztani az eszt.
2016. okt. 9. 20:25
 34/62 A kérdező kommentje:
A masik meg h Mar van autoja akkor csak nem 14 eves
2016. okt. 9. 20:26
 35/62 anonim ***** válasza:
88%
Bazki... Elvileg te vagy a felnőtt... Elvileg neked kéne az okosabbnak lenni, nem leállni vitázni egy gyerekkel, arról, hogy melyik telefon a jobb... Annyi mindenképp igaz, hogy a szar samu árazással együtt is jobb ár-érték arányt képvisel min az I7...
2016. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
0%

29-es, akkor nézd és sírj:


[link]



Brühühü, szegényke, mérges a világra, mert nem telik neki iPhonera!


Elárulok egy titkot. Tudod hogyan lett ilyen telefonom? Kőkeményen megdolgoztam érte! Amíg mások ökörködtek, addig egyetemre jártam, tanultam keményen, már mellette is dolgoztam. Ezért most van jól kereső állásom, és röhögve ki tudok fizetni egy ilyen telefont is.


Neked sosem lesz ilyen telefonod. Meg semmi nagyobb érték nem lesz az életedben. Mert életképtelen egyed vagy. Ennyi.

2016. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
94%

Igazad van. Sosem lesz ilyen telefonom ;)

Ettől függetlenül undorító vagy. Komolyan, nem értem miért kell ezt mindenki, köztük több gyerek orra alá dörgölni... Hidd el, engem nem hat meg az a vacak, a magam 35 éves fejével el tudom dönteni, hogy mi kell nekem... (mielőtt kérdeznéd, SE-m van...) Csak elmondtam a véleményem. Az utolsó kommented stílusam meg megerősített abban, hogyvlehetsz akármilyen sikeres, az érettséged konvergál egy kiskamaszéhoz.

2016. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
0%

Na lássuk csak akkor a tényeket:


"Mivel minden iphone szar így a kamu is.... "


Így kezdte az egyik kisgyerek. Ezzel megsértett sok olyan iPhone tulajdonost - köztük engem is - akik tisztességgel megdolgoztunk azért, hogy vehessünk magunknak egy ilyen telefont, hogy erre jöjjön egy kis pi.csa, aki leszarozza. A ku.rva anyukájának bármijét szarozhatja le, de nem azt, amiért én, és bizonyára mások is, tisztességgel megdolgoztunk. Hogy veszi a bátorságot, 14 évesen, hogy leszarozza más tulajdonát? Mit tett le az asztalra? Mije van neki, ami az övé, és nem a szülei vették. Sokan kínkeserves munkával dolgoznak meg a javaikért, legyen az telefon vagy bármi más, és jön egy ilyen kis senkiházi, és leszarozza? Még örülhet, hogy csak ennyi osztást kapott, mert ennél többet érdemelt volna!


Ami téged illet, rajtad meg látszik, hogy egy irigy, megkeseredett, frusztrált élőlény vagy, akinek fáj, hogy másoknak bejött az élet. Csak tudod, ha valakinek, mint például nekem, bejött az élet, az nem azért van, mert anyuci vagy apuci alám rakta. Én minden végzettségemet, beleértve a diplomáimat is, munka mellett szereztem meg. Magamnak fizettem mindent, mivel gyakorlatilag árva gyerek voltam.


Erre jön két efféle mint te, meg a kispi.csa, és leszarozzák amit elértem az életben?! Hát lehet utánam csinálni! Ha tudod.

2016. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

#38: ha élvezni akarod az életet, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak mások. Mindig lesz valaki, aki leszól valamiért, akármit csinálsz, lesz valaki, akinek nem fog az megfelelni.

Épp emiatt nem tudom, hogy miért kell személyes sértésnek venni azt, hogy leszól egy birtokodban lévő tárgyat. iPhone megosztó készüléknek számít, vannak, akik imádják, és talán épp emiatt olyanok is, akik utálják. Te tudod, hogy miért ezt választottad (mert nyilván okkal tetted), innentől irreleváns, hogy más az ő szempontjai alapján mit mond róla.

Nem mindenkinek ugyanazok a preferenciái, mint neked, vagy éppen nekem. 250e irgalmatlan sok pénz, jó érv kell ahhoz, hogy kiadd egy telefonra. Én nem boldogan, de kiadom, de ha csak telefonálnék és alkalmanként szörfölnék, vennék egy 40 ezres Lumia 640-et, és elmennék egy hétre az Adriára a fennmaradó összegből.

2016. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
Na allj csak meg. En nem sz4roztam le az Iphonodat ha ram gondolsz. Sztem jo telecom csak nekem nines penzem ra. Gondold veegig kinek irtad.
2016. okt. 9. 21:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!