Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes lenne kamu Iphone...

Erdemes lenne kamu Iphone 6-ot venni? Mi a velemenyetek rola? Mennyiree rosszabb az igazinal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Istenem, mi a francért kell egymásnak esni ilyen idióta kérdéseoben, mint pl. iOS-Android. Mindkettőt(hármat a WP-vel) használtam már, nem is egy kategória. iOS-nek jobb a kezelőfelülete, átláthatóbb az e-mail, jegyzetek, naptár, Androidra bármit letölthetsz, bővebb a kínálat ilyen telefonokból, olcsóbb. Viszont előfordul 1-2 lagg, de szerintem egyik sem zavaró mértékű. Tény, hogy az iOS túlárazott, pedig nekem jobban tetszik, de jelenleg S6-om van, a pénz miatt. Ha átláthatóbbak lennének a fent említett dolgok, magasról verné az almásokat a laggokkal együtt is, de így nekem -akinek egy csomó e-mailt, jegyzetet kell írnia- az eppöööl lenne a megfelelő. Felesleges minden poszt alatt egymásnak ugarani
2017. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 Trevor. ***** válasza:

Minek kellett ezt kiemelni?

Nem olvastam el a hozzászólásokat, csak az első néhányat. A kérdésre válaszolva; nem érdemes kamu iPhone-t venni. De eredetit sem, mert iszonyatosan túl van árazva. Használtan vehetsz olcsóbban, akár garanciával is, ha neked mindenképpen alma kell. De sokkal jobb kínai telefont is kapsz az árán.

2017. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!