Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erdemes lenne kamu Iphone...

Erdemes lenne kamu Iphone 6-ot venni? Mi a velemenyetek rola? Mennyiree rosszabb az igazinal?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Ha netan iphonhoz hasonlot szeretnek akkor huawei lesz. Utolso valaszolo neked irtam uzit.
2016. okt. 10. 06:18
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

38/ édesjóistenem! büszke vagy rá, hogy diplomád és jó melód meg ájfón7-ed van saját erődből. oké, legyél is, de a jó isten áldjon meg, benned valami nagyon elferdült, ha leállsz leugatni egy 14 éves gyereket, mert esetleg azt merészeli mondani, hogy szar az ájfón? ezzel téged sértett meg? miért, tiéd az apple, te vagy a gyártója? ez annyira szánalmas, hogy simán kenterbe versz egy gyereket agyilag.

soha nem jutott eszembe hőzöngeni, ha valaki azt mondta jobb egy droidos telefon. ha valakinek jobb, használja egészséggel. ha valaki egy telefonnal csak telefonálni akar, akkor vesz magának egy régimódi "nagygombos" telefont és akkor sem esett ki a világ feneke és nem lesz attól se igénytelenebb, se rosszabb ember, mint aki ájfónnal futkos.


a kérdezőnek meg azt mondanám: ne, ne vegyél klónt. semmiképp! inkább egy olcsóbb androidos telót, de az legyen használható

2016. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 A kérdező kommentje:
Oke
2016. okt. 10. 06:20
 54/62 anonim ***** válasza:

#24 Munka és az ájfon7 ezen jót röhögtem!😂😂😂Talán facebook-ra jó!

Amúgy ennyit az ájfonról!

[link]

2016. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Minőségi oldal, ahol az appok összeomlását a készülékek meghibásodásnak fordítják. De forrás sem sokkal jobb: jellegéből adódóan csak a Facebook tudja mérni, hányszor omlott össze az alkalmazása, aztán mégis kiírják, hogy az iOS appok összeomlásának 9%-áért az felel. Meg lennék lepődve, ha FB-nek nem lenne saját telemetria megoldása, és partnerek között sem említik őket - akkor jön a kérdés, mégis honnan szopták ki az adataikat?


Egyébként nagyvállalati munkára olyan telefonokat szoktak használni, amely jó MDM-mel (mobile device management) rendelkezik, ilyen pl Windows Phone, Blackberry és hát az iOS is. Egy felelősségteljes döntéshozó nem fog olyan szoftvert futtató készüléket választani, ahol biztonsági rések javítása kegynek számít, mert ha felnyomják őket, sokat bukhatnak rajta. Nem mindenkinek a kajás képek jelentik a telefonján az értéket...

2016. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

A te döntésed, vannak olyan szinten minőségi replika Iphonék, hogy szinte már-már meg is éri.

16 éves vagyok, IPhone 6s-em van, névnapomra kaptam még anno, imádom. szüleimnek androidjuk van a nyitott rendszer miatt, két havonta cserélik mert meghülyül. Szóval magát az IOS-t én ajánlom, az Iphone 6-ot meg pláne. Nem minden esetben szánalmas a replika, vagyis én nem vetek meg ez miatt senkit. Bár lehet akkor velem van a baj

Továbbá ne általánosítsunk, nekem egy ájfonos barátom sem volt, a legutóbbinak még telefonja sem volt, vagyis de, valami vacak gombos, de engem pont nem érdekelt.

A saját lelkedet nyugtatod csak a replikával, a többiek nem fognak ezzel törődni;)

2016. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2016. okt. 11. 06:48
 58/62 anonim válasza:

Egy ilyen kérdésre ekkora vita.. uhh..

Ami azt illeti, egy telefon megvétele után még nem érezném magam az élet császárának. Ismerek olyat, akinek IPhone, Audi és 5e forintért tankol a kocsiba, mert több nem fér bele anyagilag. Este meg hazamegy a 40 m2 bérleménybe.

Ne egy nyamvadt tárgyon múljon már, hogy ki mennyire életre való, stb...

Mindenkinek más az értékrendje.. én is meg tudnám venni azt a telefont, de tudom milyen béna vagyok, hamar lezúznám.. Ennek fényében gondold el, még 100 ft felesleges kidobása is zavar..

Mondjuk azt megnézném, hogy amikor garancia után megdöglik, vagy leejti az illető jobban bosszankodik e mint én a S5 vagy S6-om miatt.


Klónt tényleg nem érdemes venni, csak bosszantana az instabilitása. 30e ft is drága érte, mert nem okoz számodra örömöt, kidobott pénz.

Meg azért úgyis látszik, hogy nem igazi, akkor meg minek?


Nekem pl. 3x akkora a telefonom, mert "hülyebiztos" tokban van. Nem is látszik, hogy mi van benne valójában. Nekem Iphone-t sem lenne érdemes venni, mert azt is bebugyolálnám. Nekem még a 28 évvel ezelőtti Sony telefonom is újszerű, karcmentes.. és megvan. :oD

Nem azon múlik, hogy mi van Nálad.. akinek meg igen, az is megkomolyodik később. Picit megkaristolja az élet és rájön mi az igazán fontos.

2016. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 Nemes Zoltán válasza:

Hát ha felvágni szeretnél vele akkor nem javaslom, mert ha tüzetesebben megnézik nagy leégés less.

Ha a dizájn miatt kell akkor nyugodtan.

Sajnos az okrendszer nem lesz valami használható de te tudod.

2016. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 ricsi_gyakori_kerdes ***** válasza:
Rengeteg jó minőségű kínai telefon létezik (én pl. csak Xiaomit veszek, annyira bejön a MIUI rendszer), de a klónok speciel nem tartoznak ebbe a kategóriába. A Huawei sem attól jó, hogy az iPhone-ra hajaz a design-ja, hanem a MIUI-hoz hasonlóan jól optimalizált EMUI rendszertől.
2016. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!