Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a huawei p9 lite?

Milyen a huawei p9 lite?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy ilyen telefont szüleimtől "meglepetésként", mert tönkrement az előző telefonom. De nem bontottam még ki azóta, mert szerintem egy szar kínai telefon, és még ronda is, viszont a szüleim meg nem értik meg.
2016. okt. 13. 15:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Akkor most megkérdezném, hogy a te kivételes ízlésednek milyen telefon felelne meg. Mit szeretnél a telefonnal csinálni, amihez nem elegendő ez a specifikáció?
2016. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

A processzora 4*2+4*1.7GHz, de egyszerre csak 4 magot tud használni. Az a legnagyobb baj ezzel, hogy sz*ar. Valami hisilicon. Nem is tudtam eddig hogy van ilyen márka. Gondolom semmilyen játék nem fut el rajta.

A mali gpuval nincs baj csak benne.

2016. okt. 13. 17:28
 13/42 A kérdező kommentje:
Valami snapdragon/mediatek processzoros telefon, amin rendes kinézetű kezelőfelület van, elfutnak rakta a játékok, és nem kínai szar, mint pl a huawei, xiaomi, stb. Samsung, LG, HTC, Sony, ASUS például.
2016. okt. 13. 17:38
 14/42 anonim ***** válasza:
96%

Elolvastam az összes hozzászólást, és ez egy akkora troll kérdés hogy hihetetlen :D:D


Köszi, feldobtad a napom. Pacsi.

2016. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. De szívesen :)
2016. okt. 13. 17:44
 16/42 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy troll kérdés, de én megpróbálom megfogni valahogy :)


Szóval miért is szarozol valamit, ha még ki sem próbáltad? :)

2016. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

Igazan nagyon remelem,hogy ez egy vicc.

De ha nem.

Hat akkor ocsem,elkene menni melozni,aztan osszekuporgatni egy telefonra a penzt.akkor olyat vehetsz amilyet akarsz.

Bar lehet egy szar pocet neora sem futna?

Samsung,lg...aha.volt mindketto,a pokolba veluk.tularazott vackok.asustol az estreme-ben ova intettek.

Jelenleg egy huawei gx 8 at nyuzok.eddig a lenovon utan a legjobb telefonom.a kezelofeluletet olyanra alakitod amilyenre akarod.kulon valtoztathatod az ikonok kinezetet,az orat stb.te legozhatod ossze egy rakat temabol.

Az ujjlenyonat olvasoja az egyik legjobb.nem csak feloldasra hasznalhatod hanem az ertesitesi fuggony lehuzasara,fenykepezesre,felveheted a telefont,leloheted az ebresztot.mutass egy samut,vagy lg t ami tud ilyet.hm?

Paromnak samsungja van,egy kalap kaki,pedig nem occso.

Mar fel eve van meg a huvelyem es meg egyszer sem volt semmi baj vele.

De tovabbra is ugy gondolom,hogy kamu kerdes.remelem nincs ilyen ember a foldon.

2016. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Nem tetszik. Kinézete nem valami jó. Az ui se. Processzora gyenge. Kamerája se valami jó.
2016. okt. 13. 18:24
 19/42 anonim ***** válasza:
Mondtam, add nekem! Majd vetetsz velük egy iPhone-t, neked ez úgy sem kell :)
2016. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kapok másik telefont...
2016. okt. 13. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!