Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a huawei p9 lite?

Milyen a huawei p9 lite?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy ilyen telefont szüleimtől "meglepetésként", mert tönkrement az előző telefonom. De nem bontottam még ki azóta, mert szerintem egy szar kínai telefon, és még ronda is, viszont a szüleim meg nem értik meg.
2016. okt. 13. 15:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

En nem jatszom rajt.attol fugg milyen jatekkal akarsz jatszani.

De azert a komoly jatekok sok telefont leizzasztanak....

De milyen csucsszuper telefonod vol ezelott,ha 17eves vagy?erre meg nem valaszoltal.

Annyit tudok mondani,hogy En nagyon (tenyleg rengeteget)sokat hasznalom a telefont,netezek,filmet nezek rajt,egyszerre nagyon sok dolog van megnyitva megsem lassul le(igaz az enyemben 3 GB ram van)

Figy,nekem is van ket nagyobbacska fiam.ha egy ilyen kaliberu telefonnal nem lennenek elegedettek 17evesen akkor nyakon csapnam oket,visszavennem a telefont es oldja meg maganak.

Kiprobaltad mar?nem minden a papirforma...

Volt egy s3 am anno aztan egy g2 es,majd egy lenovo vibe z 2 pro es most ez (h. gx8)

A lenovot nem eri utol,de az egy evet sem birt,szegenyt kinyirtam (a sok hasznalat)

Megvehetnem a legdragabb telefonokat is de igazabol annyival nem tudnak tobbet.persze te fiatal vagy,es az a meno gondolom ha ajfonod lenne,vagy egy s7e na de kerlek...

Milyen telefon lenne a befuto?de most komolyan,kivancsiva tettel,hogy ennyi idosen ugyan milyen telefont gondolsz idealisnak.

2016. okt. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

A játékok nem okoznak fejtörést a telefonnak, a legújabb produktumok is elfutnak, ráadásul ilyenkor még komolyabb melegedés sem tapasztalható, maximum csak langyosodik a hátsó rész felső fele.


Mobilarenas tesztbol vagtam ki neked.

Olvastal mar rola tesztet?

2016. okt. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Előtte egy kb hasonló árú samsungom volt, de az szenvedés volt mert nem lehetett rajta rendesen multitaskingolni, laggolt, stb. Ezért is szerettem volna egy rendes telefont. Például ezek közül valamelyiket: [link]
2016. okt. 15. 09:13
 34/42 A kérdező kommentje:
Olvastam róla tesztet. Az általad idézett szöveg előtt pont ez található: "A RAM sem tűnik kevésnek, egészen addig, míg egy korábban megnyitott programba nem szeretnénk visszalépni, mert sajnos elég gyorsan újratöltődnek, szóval egy böngészést sem minden esetben tudunk ott folytatni, ahol éppen abbahagytuk."
2016. okt. 15. 10:23
 35/42 anonim ***** válasza:

Most ez ilyen téren butaság.

Az én 2 éves Sony Z2-m(gyári 6.0.1 szoftver) kifogástalanul futtat mindent, a legújabb játékokat is beleértve, és ezt tényleg nem csak azért írom, tényleg így van.


Egyébként ez mind relatív, hogy kinek mi jön be gy telefonon is.

Speciel nekem sem tetszik a Huawei UI-ja (EUMI), olyan tipikus iPhone érzetet ad, használtam is már.

Ismerősi körben is van P9, illetve P9 Lite is.

P9 Lite-ot használgattam, nézegettem és egyáltalán nem rossz, játszottam is vele kíváncsiságból (UFC, Hitman), nem akadt, szépen futott, ugyanúgy mint az én Z2 telefonomon.

Összegezve nem rossz telefon, a hardvere meg azért lehet számodra "lemaradva", mivel eléggé jól van optimalizálva a kezelőfelületre.

2016. okt. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
De azért egy Z2-ben ott van a snapdragon 801; nem véletlen hogy jó telefon még 2 év után is. De ez? Akár már 1 év mulva is elavult lesz. A processzora sokkal gyengébb, mint a Z2ben (4*2GHz vs 4*2.3GHz).
2016. okt. 15. 13:28
 37/42 anonim ***** válasza:
Miért ilyen fontos neked a processzor?
2016. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
A processzor + grafikus gyorsító + ram a "szíve" a telefonnak, talán azért.
2016. okt. 15. 18:30
 39/42 anonim ***** válasza:

Te a specifikaciokra maszturbalsz? Én lányként tudom, hogy nem minden a papírforma. Esetleg próbáld ki, hogy milyen. A samsunghoz meg a nagy nevekhez csak annyit, hogy a barátnőm kapott egy zsír új J5 2016-ot es szoftver hibás volt, es mar vihette vissza a szolgaltatohoz.


Nekem másfél éves Huawei P7-em van es imádom. Igaz, hogy nem vagyok egy hardcore gamer, de ezen a telefonon minden elfut, egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fagyott le eddig. (Elozo telefonom iPhone volt es az is lefagy) Pedig éjjel-nappal nyomkodom. Ha lejár a szerződésem, akkor is ujra Huaweit fogok vásárolni.


(Bocs a hibákért, táblagéprol vagyok).

2016. okt. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

1.: A Samsung Galaxy J5 2016 se valami jó telefon.

2.: Minden telefonnak lehet baja.

3.: A specifikáció igenis fontos. Például ebben a telefonban lévő grafikus gyorsító gyengébb, mint a 2013 közepén megjelent Adreno 330. Akkor hogy várhatnám el tőle, hogy normálisan működjön 1-2 év mulva?


És nem akarom kibontani, mert úgy kevesebbért tudom eladni. Jelenleg is már vevőt keresek rá, hátha meg veszi valaki.

2016. okt. 23. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!