Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a huawei p9 lite?

Milyen a huawei p9 lite?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy ilyen telefont szüleimtől "meglepetésként", mert tönkrement az előző telefonom. De nem bontottam még ki azóta, mert szerintem egy szar kínai telefon, és még ronda is, viszont a szüleim meg nem értik meg.
2016. okt. 13. 15:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Neked semmi sem jó. Ha ennyire zászlóshajót akarsz, akkor meg menj és dolgozz meg érte, ne rinyálj. Vagy rendelj OnePlust, azt mindenki imádja a mobilarénán.
2016. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen telefonom van es tenyleg nem minden a papírforma. Van rajta vagy 10 játék sokkal szebb a kep mint az ezelőtti samsungnal. Nyugodtan jatszhatsz rajta nem fog lefagyni ezek mellett persze Messenger facebook insta snap minden es semmi baja!! Semmi baja de az orat en is elakarom adni legalabb valamit vissza is kapok. Amúgy lany vagyok .😃😃😃
2016. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!