Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszi távra (3-4 év) iPhone...

Hosszi távra (3-4 év) iPhone vagy androidos telefon?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 13:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
#10 Az én i6-om is csak 1GB-os, de köszöni szépen, tök jól elvan az iOS10-zel, 2 éves létére.
2016. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 Alex Fly ***** válasza:

Két éve a Motorola Defy-t KitKattal használtam. Amikor megjelent, Eclair volt rajta. A jelenlegi G2 megjelenésekor JellyBean rendszerrel adták. Ma már a Nougat is használható.

Nem csak az Apple készülékek kiváltsága a friss rendszer -és nem vagyok a gyártóhoz kötve. Persze az is igaz, hogy nem egy kattintás...

2016. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
#10 a sima iPhone 7-ben is 2GB RAM van.
2016. okt. 30. 09:36
 14/40 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem az iPhone-ról, hogy ugyan azt tudja, mint a Samsung, és kétszer annyiba kerül. Valakinek az a fontos, hogy egy szempillantás alatt felhozza a kiválasztott alkalmazást. Akkor inkább iPhone (habár már az Android is igyekszik). Az én véleményem az, hogyha nem számít neked a gyorsaság (egy Samsung A5 is gyors, de az 6s egy picivel gyorsabb), akkor Androidos telefont vegyél. (Samsungot 50.000 alatt venni vétek!)
2016. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem az iPhone-ról, hogy ugyan azt tudja, mint a Samsung, és kétszer annyiba kerül. Valakinek az a fontos, hogy egy szempillantás alatt felhozza a kiválasztott alkalmazást. Akkor inkább iPhone (habár már az Android is igyekszik). Az én véleményem az, hogyha nem számít neked a gyorsaság (egy Samsung A5 is gyors, de az 6s egy picivel gyorsabb), akkor Androidos telefont vegyél. (Samsungot 50.000 alatt venni vétek!)

Az iPone-ban van egy csomó extra, amit nem használsz ki. Már aki....

2016. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Teljesen mind1. A válaszok csak az Apple és Android fanboyok közötti viták eszközei. Igazából vagy aktuális iPhone-t vagy Androidos csúcsot vegyél. Avval biztosan jól jársz. Androidos telóból alsó kategóriásat nehogy vegyél, mert siralmasak. Android alá kell a vas.
2016. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
#16 Egyetértek! A lényeg, hogy ne Microsoft-ot vegyen.
2016. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 Alex Fly ***** válasza:
Nekem meg az, hogy nem csak iPhone és Samsung a telefonválaszték. Az iPhone ugyanazt tudja, mint a Samsung, csak kétszer annyiba kerül.... És ugyanazt, mint az OP3, csak háromszor annyiba... A Samsung is ugyanazt tudja, mint egy azonos kategóriájú Xiaomi, Huawei/Honor, One+, LG, stb., csak jóval magasabb áron...
2016. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Nem azért de az S7 is 250 ezer, Az OP3-t én is néztem, de nem bízom a külföldi rendelésekben. LG-ből a G5 tetszik, de az is 200K környékén van. Még a P9 ami szóba jöhet, bár nem soká kijön a Mate 9, kíváncsi vagyok az milyen lesz. Ja és nekem elsősorban a legfontosabb a biztonság.
2016. okt. 30. 09:48
 20/40 anonim válasza:
Polczer András iPhoneban extra? Az iOS a korlátoltság legjobb példája. Elméletileg jó kamerákat kapott az i7 és i7+. Még sincs manuális mód a kamerában, nincs lehetőség DNG RAW-ban menteni fényképeket, vagy egy még egyszerűbb példa: egy szimpla elő háttérképet nem lehet beállítani. Ahhoz, hogy letölts és telepíts egy appot netről, jailbreakelni kell. Nem lehet (amúgy nem is szabadna, de azért példának felhozom) in-app vásárlásokat hamisítani, ingyen elvégezni. Természetesen az átlag felhasználó ezeknek a hiányát nem ismeri fel, de a 'power user' 'hacker''modder' mindenképpen Androidos telefont fog venni, mert ott millió lehetőség van minden téren, amire pedig a rendszer nem ad lehetőséget arra te tudsz adni magadnak. iOS-on kicsit nehézkesebbek ezek a dolgok, még egy hozzáértőnek is.
2016. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!