Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Originalmedhawk kérdése:

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Esetleg árban valami más?

Figyelt kérdés

ezt a 2 telefont néztem :

1: [link]


2: [link]


Az lenne a kérdés, hogy melyiket érné meg jobban megvenni ??

Legfőbb szempont a kamera lenne azon belül is a videó felvétel (minimum 720p 30fps)

És emiatt olyan telefont keresek ami nem kamu 1080p-t tud közbe meg a 720p-hez is pixeles (mint az előző telefonom egy Emagos Wink Blaze)

Egy Sony Ericcson Xperia play szintű kamera lenne a minimum (olyanom is volt :D)

Viszont E 2-t néztem bár lehet hogy van másfajta viszonylag jó videókamerával ellátott telefon is ezért kb 37k-ig ajánlhattok is :)



2016. nov. 9. 17:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%

Csak a xiaomi már egy bevált megbízható márka. Én inkább azt vennék most is az van és a következő telefonom is az lesz. Valószínűleg Mi 5s, vagy valamelyik jobb Redmi modell.

A Redmiből pont most jött ki egy 25e Ft körüli készülék.

Igaz azt még lehet, hogy itthon nem kapni, mert e heti hír.

2016. nov. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

oké köszönöm a válaszokat ma vettem meg a Vernee Thort

és van rá másfél év garanciám szóval ma valami baja lenne akkor vissza tudom vinni :)

Viszont eddig jól muzsikál : gyors, a kamera elmegy és az ujlenyomat olvasó amit sokan szídnak viszont nekem egy WINK BLAZEM VOLT aminek az ujjlenyomat olvasólyához képest ez felüdülés :D

2016. nov. 12. 12:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok, használd egészséggel.

Személyes tapasztalatokat szívesen olvasok, ha gondolod privátban is küldhetsz :)

2016. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát a Wi-Fi kapcsolatot szarul oldották meg rajta mert egyszer érzékeli egyszer nem ..... viszont egy gyors szofftverfrissítés és máris ki javították ezt a hibát :D

És nagyon szép éles a kijelzője .. akár még filmeket és sorozatokat is lehet rajta HD-ba nézni :D

2016. nov. 12. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!