Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a iPhone ellenségeskedés...

Mi ez a iPhone ellenségeskedés itt a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Egy csomószor láttam, hogy ha valakinek olyan kérdése van, hogy iPhone-t akar venni rögtön lebeszélik róla. Ez miért van? És rögtön jön az android istenités. Meg ezek az olcsóbb kinai márkák. Nem azt mondom, hogy rosszak (mert nem azok), de nem értem ezt a felháborodást ha valakinek eszébe jutna iPhone-t venni.

2016. nov. 27. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha valaki ilyet vesz. Az már inkább hogy a Samsung követi az Apple példáját.
2016. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Miért kell megkérdeznie, hogy iPhone-t vegyen? Vegyen és kész, probléma megoldva.

Itt iPhone-t akarnak, de nem akarják kifizetni a teljes árát, emiatt trükköznének is vele (külföldi rendelés, stb), vagy várják, legyen már leárazás. Azt sem tudom komolyan venni, aki iPhone 5-öt ír, 90K-ért.

Vagyis ez nem csak sznobizmus, hanem olcsó sznobizmus, amit az iPhonnal művelnek.

2016. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Én általában azért ajánlom és preferálom jobban az Androidos készülékeket mert egyszerűen JOBBAK. Kész puttum nem kell itt ebbe mást belelátni
2016. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem érdemes iPhonet venni, aki egy kicsit is ért a telefonokhoz az tisztában van ezzel a ténnyel.
2016. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Én jelenleg sima 4-et használok, még mindig bírja az akksija, nem fagy le csak úgy, kicsi, könnyen kezelhető, bár kezd avult lenni az iOS 7.1 rajta. Eddig egy 6S-re akartam cserélni, de ahogy olvasgattam ezeket az érintő hiábakat, azalapján lehet, hogy 6 vagy 5S lesz. Ja, és én használtan veszek telefonokat, jóval olcsóbb ugyanaz. Persze csak személyes átvétel jöhet szóba.


Volt 'droidos és

2016. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én jelenleg sima 4-et használok, még mindig bírja az akksija, nem fagy le csak úgy, kicsi, könnyen kezelhető, bár kezd avult lenni az iOS 7.1 rajta. Eddig egy 6S-re akartam cserélni, de ahogy olvasgattam ezeket az érintő hiábakat, azalapján lehet, hogy 6 vagy 5S lesz. Ja, és én használtan veszek telefonokat, jóval olcsóbb ugyanaz. Persze csak személyes átvétel jöhet szóba.


Volt 'droidos és Windowsos telefonom is, ha nem lenne olyan rossz az alkalmazások repertoárja, akkor valamelyik Lumiát használnám.

2016. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Eddig egy 6S-re akartam cserélni, de ahogy olvasgattam ezeket az érintő hiábakat,"

6s/6s plusz nak nincs baja, amivel gond van, az a sima 6/6 plus

6s/6s plusznak azt hiszem az akkuja kikapcsoltathatja a telefont, de ott nem merte meglépni az apple, azt hogy fizessenek a javításért, azt ingyen cserélik

2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az iPhoneok nem tudnak semmi olyat ami indokolná az árukat.
2016. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

És ha valakinek az iOS annyira tetszik, hogy inkább vesz iphone-t mint androidot?

pl.: én is 2 db android után váltottam egy régebbi iphone-ra (5s) és nagyon tetszik.

Nem vagyok apple fanboy, de ezek után szivesebben vennék ios rendszerű telefont mint androidot.

2016. nov. 30. 15:00
 20/23 anonim ***** válasza:
Jól sejtem hogy a 2 androidos telefonod együtt nem volt 50000 forint?
2016. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!