Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ez a iPhone ellenségeskedés...

Mi ez a iPhone ellenségeskedés itt a gyakori kérdéseken?

Figyelt kérdés
Egy csomószor láttam, hogy ha valakinek olyan kérdése van, hogy iPhone-t akar venni rögtön lebeszélik róla. Ez miért van? És rögtön jön az android istenités. Meg ezek az olcsóbb kinai márkák. Nem azt mondom, hogy rosszak (mert nem azok), de nem értem ezt a felháborodást ha valakinek eszébe jutna iPhone-t venni.

2016. nov. 27. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ez egyéni szubjektív dolog hogy valakinek az tetszik. Attól még nem jobb, ergo nem fogom ajánlani
2016. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem. Az első xperia s volt a második pedig galaxy s5. De egyszerűen utáltam. Aztán most igy jött próbának hozzám egy 5s. Jelenleg ezt használom.
2016. nov. 30. 19:38
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: a feltett kérdésedet fordítsd meg és egyértelmű lesz. Ugyanazért, amiért ha valaki megkérdezi hogy melyik felsőbb kategóriás Androidos telefont vegye az általa leírt modellek közül és az Apple fanok jönnek azzal, hogy iPhone-t vegyen. Kettős mérce.


Sok embernél az a baj, hogy egy hardvert hasonlítanak össze egy szoftverrel... /lásd amikor azt mondja valaki, hogy az iPhone jobb,mint az Android.../

2016. dec. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!