Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most végleg meghalt vagy még...

Wad99 kérdése:

Most végleg meghalt vagy még van remény?

Figyelt kérdés
A telefonomról van szó egy Samsung Galaxy S2, már megvan lassan 4 és fél éve eddig minden rendben volt de mostanában sokszor kikapcsol önmagától. Ma pedig kikapcsolt állapotban feltöltöttem és amikor megpróbáltam bekapcsolni akkor csak a fehér alapú rózsaszín T-Mobile feliratot adja ki folyamatosan. Valami ötlet? (sok fontos dolog van rajta, képek, zenék, jegyzetek, nem akarom hogy elvesszenek)
2016. dec. 28. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bele egy új akkumulátort, lehet hogy megoldja a problémát. Ha ettől nem lesz jobb akkor egy szakértőt kérj meg hogy valahogy szedje le az adataidat róla.
2016. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt tervezem majd tenni remélem majd jobb lesz az új akkutól :/
2016. dec. 28. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a regi s3 am csinalta ezt.

Szervizen kb negyedszerre jottek ra,hogy aksit kellene cserelni benne.

Nem tudom addig miert nem neztek,pedig tok pupos volt.

Vedd ki az aksit es nezd meg.nekem szemmel lathatoan pupos volt a kozepenel.

Viszont ha vegleg meghalt akkor nem tudom le tudjak e szedni a cuccaid rola.

Nyaron meghalt a lenovom,kerdeztem tobb mobilszervizest is,es aztan magat a lenovo szervizet is,azt mondtak ilyen esetben nem tudjak megmenteni a dolgaim :(

2016. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!