Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mentsük régi "buta"...

Hogyan mentsük régi "buta" mobilunkról okostelefonra adatainkat (névjegyek, üzenetek, képek, zenék)?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam, hogy csak google fiókkal és egyebekkel lehet, úgyhogy leírom a legegyszerűbb megoldást.
2017. jan. 14. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

"úgyhogy leírom a legegyszerűbb megoldást."


Írjad.

2017. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Esetemben egy Nokia C2-01-ről másoltam Lumia 520-ra az alábbi módon:

A régi telefonnak rendelkeznie kell Bluetooth funkcióval. A régi telefonon a névjegyzéknek a telefonmemóriában kell lennie, nem a SIM-kártyán.


A régi telefonon kapcsold be a Bluetootht, és a telefont úgy állítsd be, hogy látható legyen más készülékek számára.

Az új telefonon nyisd meg az Adatátvitel alkalmazást.

Koppints a folytatás elemre, és kapcsold be a Bluetootht.

Az elérhető készülékek listájáról válasszd ki a régi telefont, és mindkét telefonon kövesd a megjelenő utasításokat.


Megjegyzés: Ha az új telefon nem támogatja a névjegyek nyelvét, előfordulhat, hogy az elérhetőségi adatok hibásan jelennek meg.


Ha még nincs telepítve az Adatátvitel alkalmazás, akkor az Áruházból töltheted le.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. jan. 14. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Bluetooth van rajta? Sim kártyára le lehet menteni a számokat.
2017. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam két nem független telefonról volt szó, így a kártyás megoldás ugrott.
2017. jan. 14. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos, még a gombos telók idejében letöltöttem a MyPhoneExplorert. Onnantól a következő telefonjaimra ennek segítségével vittem át mindent, amire szükségem volt.
2017. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 már amelyikkel megy
2017. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A leírásod egészen addig ilyen derűsen optimista, amíg nem találkozol a harmadik készülékkel is, ami azt írja a konkakt átvitelre, hogy nem kompatibilis funkció, vagy éppen a butafonból végre exportált vcf-re azt mondja az android, hogy nem támogatott formátum. A butafonoknál sokszor nem magától értetendő a kontaktok átvetele, minden esettel meg kell küzdeni.
2017. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!