Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS, elveszett apukám telefonj...

SOS, elveszett apukám telefonja, hogyan lehet bemérni?

Figyelt kérdés

A mai nap elveszett apukám HTC telefonja. Sajnos fogalma sincs, hol lehet, de még mindig keresi. Mi a család itt vagyunk Magyarországon, ő pedig kint van Bécsben.

Próbáltam egy csomó trackelést (lenyomozást), de nem jártam sikerrel. Az a gond, hogy a testvérem megkapta apám régi telefonját, és az a telefon még mindig szinkronizál apukám email-jével. Ez azért gond, mert az elveszett telefonon ugyan úgy történt szinkronizálás ugyan ezzel a fiókkal.

Ha megpróbáljuk csörgetni a telefonját, akkor nem érjük el, szerintem azért, mert a kártya már nincs benne, és ez véleményem szerint csak 2-t jelenthet.

1.) Valahol olyan helyen veszhetett el, ahol már a telefonnak kampec.

2.) Valaki megtalálta a telefont, kivette belőle a kártyákat, és ment is világgá.

!!DE EZ CSAK SAJÁT VÉLEMÉNY!!

Légyszi, ha valaki tud erre megoldást, hogy hogyan találhatjuk meg ezt a telefont, akkor segítsetek! :(

(17 éves srác vagyok, informatikában jártas, szóval ha a megoldás vmi számítástechnikai dologgal kapcsolatos, nem fog problémát okozni számomra.)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. jan. 17. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy :( Ha a telefon ki van kapcsolva, akkor internetes helymeghatározással nem lehet. GSM háromszögeléssel lehet, amit a szolgáltató meg tud tenni, de csak nagyon nagy indokkal teszi. Bírósági végzéssel, bűneset miatt, ilyesmi. Max ha van ismerős valami szolgáltatónál, vagy szervnél és el tudja intézni.
2017. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy most néztem meg Facebook-on, hogy fent van e, és online :o

Rá írtam valami üzenetet, ha látom, hogy kézbesítve van, és látta, akkor tudni fogom, hogy valaki használja.

2017. jan. 17. 22:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, most meg azt nézem, hogy offline. :S
2017. jan. 17. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez érdekes...
2017. jan. 17. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Android eszközkezekő?
2017. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ezt most nagyon nem értem.
2017. jan. 17. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van net kapcsolat és szerencséd is van, akkor az android eszközkezelővel behatárolható a telefon
2017. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!