Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik évente váltják az iPhone-...

Akik évente váltják az iPhone-jukat, mit csinálnak a régivel?

Figyelt kérdés
Gondolom, a legtöbben eladják. De ha új iPhone-okat nézünk: valaki vesz 300 ezerért egy telefont, rá egy évre azt mennyiért tudja eladni? Nem értem, mert nagyon sok ember évente cserélgeti az iPhone-ját, nagyon max 2 évente, mégis mindenki sír, hogy milyen szegények a magyarok. Suliban, buszon, utcán..stb rengeteg embert látok a legújabb készülékkel, vagy max az előző évivel Olyan jó áron el lehet adni egy előző éves készüléket, hogy alig kelljen hozzátenni, hogy az új telefon ára meglegyen? (Nem, nem a Rózsadombon lakom, csak egy vidéki városban.)

2017. febr. 16. 13:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8-as. Arról beszélek, hogy itt ahol én élek az iphone havi előfizetése ugyan annyi mint egy androidosé.
2017. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Wadmalac ***** válasza:
0%

Előfizetés vagy részlet?


Hány havi?


Melyik típusra?


Milyen előfizetési csomaghoz?


Qrvára nem mindegy.

2017. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Iphone szerintem akkor is ultra luxus, egy Samsung meg annyira nem.


Nekem voltak 4-eseim, meg egy 5S.


Most egy Lenovo-m van.

2017. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Trevor. ***** válasza:
100%
Gondolom eladják. Úgy már nem is annyira vészes a csere (az más kérdés, hogy nem éri meg egy éves modellt cserélni, főleg iPhone esetében). Jó áron el lehet ám adni, főleg ha vigyázott rá a user (pl. tokban tartotta és ezáltal nem karcos).
2017. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Kicsit offtopic, de az ilyen cikkeknél érzem, hogy megérett a világ a pusztulásra...

[link]

2017. febr. 16. 19:40
 16/25 A kérdező kommentje:
És ezt emberek komolyan is gondolják... Pl a cikkírók.
2017. febr. 16. 19:40
 17/25 Trevor. ***** válasza:
61%
"a közvélemény kifejezetten különcnek tartja azokat, akik az androidos tábort erősítik" WTF? Nem tűnt fel, hogy jóval több embernek van valamilyen androidos telefonja, mint iPhoneja?
2017. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Engem egyik se zavar. De azért az, hogy ciki legyen ismerkedésnél, hogy nem iPhone-om van... Ha veszek egy iPhone-t (ezt se tartom kizártnak), és megtudnám, hogy a lánynak szempont volt ez is, biztos, hogy szakítanék vele. A barátaimat se ez alapján válogatom. Én X telefont használok, ő Y-t, vagy anyagi okok miatt vagy másban bízunk, de ennyi. Mindenkinek a magánügye. Hulladék egy "ember", aki ezt egyáltalán számításba veszi barátkozásnál, ismerkedésnél.
2017. febr. 16. 20:01
 19/25 Fatal_3rror_ ***** válasza:

"a közvélemény kifejezetten különcnek tartja azokat, akik az androidos tábort erősítik"


Igen, ez így van...Amerikában ahol szinte ingyen vágják hozzád...


Amúgy ez a törött kijelzős téma maximum kifogás ha nem jössz be a csajnak. Ha jól csajozol, akkor lehet akármilyen törött telefonod, simán rámondod hogy extrém sport közben történt egy kis baleset...

2017. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem a törött kijelzőre gondoltam, hanem az androidra, esetleg WP-re vagy bármire, ami nem iPhone. Eszembe nem jutna olyan felületes emberrel ismerkedni -akár barát, barátnő, akárki-, aki ez alapján ítél embereket.
2017. febr. 16. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!