Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az OP3T tulajokhoz szolnek....

Az OP3T tulajokhoz szolnek. Barmifele negativ kritika a telefonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

(Azon kivul, h a hatlap csuszik mint a taknyos angolna)

Leginkabb ilyen frissites utani szoftverproblemakra lennek kivancsi.


2017. márc. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen készülékem (sajnos), de szerintem kiváló készülék, főleg a mostani limitált colette színben.


Egyébként pont a napokban lehetett olvasni ezt:

[link]

ami nem feltétlen biztató, de kérdem én, melyik telefongyártó hibátlan?

Még mindig jobb mintha alaplapi bootloop-os lenne, vagy akár gyulladna az akkuja. :)


Én a következő csúcsmodelljüket várom már egy ideje, állítólag április vége -- június eleje-közepe fele fog megjelenni.

Várok vele 1 hónapot (tesztek), és ha meggyőzött instant buy :)

2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem én se hogy miért kell ilyen csúszósra csinálni. De úgy is vesz rá az ember ha mást nem, szilikon tokot. Lehet hogy a következő telefonom valami hasonló lesz nekem is. Bár úgy nézki hogy soká fog tönkre menni a mostani. Ez is kinából rendelt 50e ft, de elmúlt egy éves és az ég világon még semmi probléma nem volt vele.
2017. márc. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Nekem másodjára szaródott el a rezgőmotor, ilyen hangot ad:

https://www.youtube.com/watch?v=Iv1awnNhcgg


Első alkalommal elküldtem szervizbe, kicserélték. Cserébe összekarcolták a kijelzőm. Amire a Support annyit írt, hogy "bizonyítsam".


Másodjára ugyanúgy tönkrement a rezgőmotor, már ki sem cserélték. Supportnak írtam, belinkeltem 10 videót, fórum témát, hogy sokan panaszkodnak erre a gondra. Erre az volt a válasz hogy ez nem bizonyíték, "Bizonyítsam saját videóval, hát mondom kösz, de nincs GoPro-m amivel felveszem, és amúgy sem túl nagy öröm havonta szervizeltetni, újratelepíteni.


Az ilyen hozzáállás miatt teljesek kiábrándultam a telefonból, főleg hogy most van egy 3 hónapos telefonom összekarcolva és még idegesítően szarul is rezeg...Pont ezért biztos hogy a következő telefonom nem OP lesz, mert nincs türelmem ahhoz hogy én bizonyítgassam hogy szar a telefonom és javítsák már meg...

2017. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Viszont hozzá kell tenni, hogy a hibákat leszámítva nagyon ott van a készülék.

- Csúcs hardver

- Pontos ujjlenyomat olvasó

- Nagy tárhely

- Gyors adatátvitel

- Villámgyors töltés

- 1,5-2 nap üzemidő

- Új, tiszta szoftver

- Segítséget adnak a Root joghoz és egyedi rendszerekhez

- Nagyon jó a kamera (plusz az utóbbi időkben javítottak a stabilizáláson is nem remeg a kép videózásnál)

- Egész jó gyári tok van hozzá. Nekem flip tokos, még tokkal együtt is olyan vékony mint 1-2 telefon tok nélkül.

2017. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!