Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hol tartjátok suliban a...

Ti hol tartjátok suliban a telefonotokat amikor nem lehet nálatok?

Figyelt kérdés

Pl tesi óra.

Sajnos el lopták a telefonomat nem rég, és csak akkor kapok újat ha el tudom zárni valahova suliban amikor nem tudom magamnál tartani, de öltözőszekrények persze nincsenek.

Szerintetek várjak amúgy az új Samsungra, vagy iPhone 8ra? iPhone 7 plus volt, ugyan olyan ha nem lenne muszály nem szeretnék.



#iskola #Apple #Samsung #iPhone #Galaxy #iCloud #tornaóra #anyelvtantanártkinemállom
2017. márc. 30. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Mert buták vagytok mint a tök. / tisztelet a kivételnek /

Te sem tudsz leírni két mondatot öt helyesírási hiba nélkül.


Iskolában tanulni kéne, hogy ne maradj ilyen.

2017. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aha, igen...
2017. ápr. 2. 00:59
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs megfelelő védelem ( széf ) akkor ne kötelezzenek semmire . Én mindenesetre abszolút elmaradottnak tartom ezt, mert néhány gyerek neveletlen azért minden gyereket szivatni kell... az órán figyelni kell, a szünetben pedig szabadidő . Én szeretném,hogy a gyerekeimnél legyen telefon, ha tiltja az iskola akkor irány az igazgató . Ha bármi probléma van iskolába menet, vagy hazafele akkor hogy hívjanak fel a gyerekeim, vagy én hogyan érem el őket ? Szánalmas gondolkodás mely a figyelmetlen szülők hasznavehetetlen nevelési módszerét igyekszik egyensúlyozni.
2017. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyet értek az utolsóval. Nyilván órán nem használjuk a telefont, szünetben meg miért ne? Nem tiltják a telefont, miért is tennék? Mindennapos használati eszköz, az hogy néhány begyepesedett agyú szerint "jajjminekagyerekeknekokostelefon" csak azt bizonyítja, hogy semmi jobb dolgok nincs mint mással foglalkozzanak.
2017. ápr. 2. 10:10
 15/17 anonim válasza:
Ebben teljesen egyet étek én is. csak vannak ilyen "ejnye-bennye a telefon minek kell a gyereknek suliba?" az ilyen agyhalott fogyikat figyelmen kívül kell hagyni. A kérdésre visszatérve nekünk mindig egy zsámolyon vannak minden értékün(óra,ékszer,telefon,szemüveg) ami mellet ül a tesitanárunk öltözésnel pedig mindig felveszedi mindenki a magáét.
2017. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tök jó, ha valaki csak ezt nézi, mikor én odaírtam, hogy "nem vitatom az okostelefon létszükségét a diákoknál".

Amúgy meg lopásgátlóval, riasztóval felszerelt táska, stb. után kell nézni, vagy széfet venni, amit be lehet vinni a suliba.

2017. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A telefonokat be kell zárni a tanáriba.


Telefonra pedig szükség van, bármikor kerülhet egy kisgyerek is bajba és kell a telefon, hogy a szüleit értesíteni tudja.

2017. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!