Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek meg inkább?

Melyiket vennétek meg inkább?

Figyelt kérdés
xperia z1 compact,z2,vagy z3 compact.
2017. ápr. 12. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szinte az egész Z szériában a Z2 a legjobb, mondhatni legminőségibb. Volt is "időm" kisajátítani, meg kell mondanom, abszolút jó készülék. Másfél évig használtam, fél éve sajnos összetörtem a kijelzőjét, előtte pedig a hátlapját utána meg már nem akartam rá költeni. Ezalatt az idő alatt szinte sosem volt problémám vele, az egyetlen negatívum az volt vele csak, hogy nyáron eléggé tudott forrósodni (65-70C°), ami már a kezednek sem volt kellemes.

Mondjuk számomra nem volt olyan óriási hátrány, mivel a vízállósága kiváló volt, beleraktam egy hideg pohár vízbe néha. :)

2017. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kell választani, akkor egyértelműen a Z2-t, viszont igazából azt se nagyon, mert csak 32 bites a processzora (elavult), sz#r a kamerája, és ár-érték arányban sem éri már meg! (150 ezer körül van legolcsóbban, ennyiért pedig legalább kétszer-háromszor jobb telefonok vannak ma már!)
2017. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nyilvánvalóan használtan gondolta a kérdező. 3 éves készüléket mégis ki fog venni? Az már megint más kérdés, hogy honnan. (nem forgalmazzák már egy ideje)
2017. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"3 éves készüléket mégis ki fog venni?"


Javítom:


"3 éves készüléket mégis ki fog venni újonnan?"

2017. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az évjárat a legutolsó szempont, sokkal inkább az számít, hogy egy adott évben hardveresen milyen specifikációkkal bír, illetve hogy szoftveresen milyen rá az elérhető legfrisebb verzió, tehát összeségében mennyire időtálló maga az egész telefon!
2017. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"..sz#r a kamerája, .."


Megnézem, hogy te ebben az árkategóriában hol szerzel jobb kamerával felszerelt androidos mobilkészüléket.


Néhány régebbi képet sikerült letöltenem, de természetesen ezek is törömitve lettek valamennyire a letöltéskor, és sajnos a feltöltéskor is.

Ha minden igaz, ezeken nincs semmi utómunka.

[link]


Remélem működik a link.

2017. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen használtan szeretnék venni! találtam is neten 30-40 körül párat,nekem az teljesen jó árban.
2017. ápr. 12. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Használt telefon révén szó ha 40 ezer körüli az árkategória, ennyiért újonann a Huawei Y6 II Compact kamerája sokkal élesebb képeket csinál, viszont alig többért a Vernee Mars kamerája is, ami viszont újonann 50 ezerért mindenben simán leveri a Z2-t!
2017. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!