Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire elég 16GB tárhely...

Mennyire elég 16GB tárhely Iphone-ban?

Figyelt kérdés

Kedves iPhone felhasználók!

Egy 16GB-os iPhone 6s telefont vásárolnék, mire elég egy 16GB-os telefon? Elég, vagy többször is kell törölni a telefonról képeket, app-okat?

A válaszokat köszönöm!



2017. jún. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem sok mindenre, főleg hogy kb csak 12-13 GB használható belőle. 1-2 játék, meg pár app és már szinte be is telt, és akkor zenék, képek, videók még nincsenek rajta.
2017. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

16GB-os SE-m van, most már tuti nagyobbat vennék.



El lehet férni rajta, de az iphone programok nagyobbak jellemzően, mint a droid vagy a wp volt, így gyorsabban is fogy a tárhely.


Nekem gyakorlatilag egy 1.5gb-os offline navi az egyetlen igazi luxus, és így már csak valami 2.5 giga helyem van szabadon, pedig se zenék, se videok.

2017. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igényektől függ.

Nekem kb. 30 zene van a telefonomon. Ebből ugye 25 inkább meditációs zene, amit este elalváskor hallgatok.

Zenét hallgatni inkább youtubeon szoktam.

Videóket egyáltalán nem tárolok a telefonomon, és alkalmazásokból is az alapok vannak fent. Műsorújság, fordító, 1 játék(az is nagyo pici helyet foglal, csak 20-30 mb), messenger, instagra, és egy zene felismerő, egy zene lejátszó, és ennyi.

Szóval én pár gb-al is simán elvagyok.

Azonban vannak olyanok is, akiknek terák nem nyújtanának elég helyet. :)


Akár pc-n... :) Van, akinek nincs elegendő hely, más meg a fél terás helyét sem tudja 200giga fölé vinni(én).:)

2017. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is SE-m van 16GB és nagyon bánom hogy nem vettem nagyobbat. Mindig törölgetnem kell hogy legyen hely mindenképp ajánlatos nagyobvat venni. Kivéve ha csak telozásra használod és semmi appot nem raksz rá max fotókat meg videókat csinálsz talán arra úgy elég. Ellenkező esetbe szórakozni kell vele mindig hogy legyen helyed.
2017. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem iphone sima 6om van 16gb s pontosan van rajta 1924 kep 16 video es 35 zeneszam letoltve aztan van 14 nagyon sok helyet foglalo alkalmazasom eddig meg nem irta ki egyszer sem h betelt volna a tarhely fel eve van meg a telom de lassan kezd betelni
2017. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!