Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone SE...

Szerintetek az Iphone SE megéri az árát?

Figyelt kérdés
Akinek már régebb óta (vagy csak egyszerűen) van, az írna tapasztalatokat és véleményt? A kamerája milyen? Engem nem számok érdekelnek, inkább tapasztalat. Hogyha tudnátok pl saját SE-vel készített képeket küldeni/linkelni, azt is nagyon megköszönném! :)

2017. jún. 2. 22:20
1 2
 1/20 Trevor. ***** válasza:
87%
Ha kicsi telefon és/vagy iOS kwll, akkor igen. Máskülönben nem.
2017. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút.


Nem akartam akkora telefont mint a 6-os széria, viszont gyors, erős hardvert és gördülékeny OSt szerettem volna.


Az egyetlen hibája, hogy ma már nem vennék 16gb-ost, de egyébként jó.



Egyébként elég sokan szeretik az SE-t


[link]

2017. jún. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Ma már túl haladt a kor rajta.
2017. jún. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Milyen terén is haladt az SE-n túl a kor?


Lássuk, a HW gyakorlatilag a 6s-ből van, a 7-es pedig nem hozott túl sok újdonságot (gyk semmit), így nagyon nem erodálta a korábban modellek használhatóságát.


Kicsi a mérete? Van akinek ez előny, és a fejlődést nem abban látja, hogy sikerül e egy sikképernyős TV-be GSM modult szerelni és telefonként árulni.


Nem kap frissítéseket még jó ideig? De

Nem fut rajta minden program? De

Hiányzik belőle valami hasznos feature? Haaaat, a 3D touch hasznáról még a 7 tulajok sincsenek meggyőzve, de ezen valóban vitázhatunk.



Szóval, mivel haladta meg a világ az alig egy éves készüléket? Mesélj.

2017. jún. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már elavultnak számít.
2017. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem abszolút megéri, ios-t lehet rajta frissíteni vagy 4-5 évig az biztos, addig biztos támogatott lesz a telefon.
2017. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Az SE egy nagyon jó készülék, kompakt és nagyon elegáns élőben. Egyáltalán nem elavult, sokan összekeverik az 5s-sel, szerintem arra mennek ezek a kommentek. Az A9-es CPU most is gyors és gördülékeny. Ha kisebb méretű telefont szeretnél, igazából nincs jobb alternatíva. Mennyiért tudnál hozzájutni?
2017. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
32 gb-osat 125.000 Ft-ért láttam interneten (lejben (1850)) de azt szeretném kérdezni, hogy a 16 gb nagyon kicsi? kevés?
2017. jún. 3. 12:10
 9/20 anonim válasza:
Én az akkumulátor kapacitás miatt nem ajánlom, de ez csak személyes vélemény
2017. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mennyit bír kb? teljes használat alatt?
2017. jún. 3. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!