Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone SE...

Szerintetek az Iphone SE megéri az árát?

Figyelt kérdés
Akinek már régebb óta (vagy csak egyszerűen) van, az írna tapasztalatokat és véleményt? A kamerája milyen? Engem nem számok érdekelnek, inkább tapasztalat. Hogyha tudnátok pl saját SE-vel készített képeket küldeni/linkelni, azt is nagyon megköszönném! :)

2017. jún. 2. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne tévesszen meg a kevésnek tűnő akku kapacitás. Eleve kisebb kijelzőt kell ellátnia, ráadásul az A9-es chip energiatakarékos. Nekem egy napot mindig kibír, de legtöbbször 1,5 nap, az ~1600 mAh-hoz képest ez nagyon jó.
2017. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyik okostelefon sem bír ki beszélgetés mellett 2-3-4 napot.


Ezeket már naponta tölteni kell, ha sokat használod.


Minden este feltöltöd.


A Samsung, Sony, egyik sem.

2017. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
16 gb akkor elég, ha mondjuk zenéket nem tárolsz a telefonodon, maximum Spotify.
2017. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A kínai droidos telefonok bekamuzott 5000mAh aksijaihoz képest valóban kicsinek tűnik, de ettől 1.5 nap gyakran megvan az 1 nap simán
2017. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
73%

Szia!


Nos személyes tapasztalatot kértél, így én próbálok erre választ adni. Pár hete vettem 16gb-s modellt 120-ért (!). A képeim nagyrészét icloudba mentem, viszont ígyis fogy a hely mintha muszáj lenne. 32eset 125ért teljes mértékben ár/érték barátnak tartom, főleg ha töltögeted a zenekét meg játékokat. Kameráját kérdezted még, erről annyit tudok mondani hogy hozza a szintet, tényleg élesek a képek. Egy középkategoriás android után ég és föld.

Maga a telefon amióta nálam van nem akadt, nem szaggatott, nem fagyott. (Habár pontosan ezért is vettem) Azt pedig felejtsd el, hogy elavultnak számít. Komolyan mondom jót röhögtem rajta. Azért ez nem egy régi telefon, ráadásul egy 6s hardware-rel. Nagyjából egy időben avulnak el, és senki ne mondja nekem hogy ez már megtörtént. Én még egy 2-3 évet minimum jósolok neki, csak abból kiindulva hányan használnak 5s-t, hol ott lassan 4 éves telefon.

Képeket találhatsz neten, rengeteg minden van róla.

Összességében igen, megéri az árát, de inkább a 32es. Ha bármi kérdésed van még róla nyugodtan írj privátban.

2017. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jún. 6. 17:13
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
szerintem megéri. én a vodafonenál vettem, valamit elszúrtak az árazásnál, mert a 64 gb-st kivonták a forgalomból, viszont ami maradt raktáron a 32 GB-sel volt egy árban, persze nem volt kérdés melyiket válasszam. mindenképp szükségem volt egy új telefonra, nézegettem androidos telefonokat, de amelyik megfelelt volna sokkal drágább volt, mint az iphone SE. szerintem 130 ezer egyáltalán nem vészes ár ezért a szuper telefonért. a jobb samsungokat is 200 körül árazzák be. egyébként azért esett erre a döntésem, mert több, mint 5 éve androidot használtam, de eléggé ráuntam, meg elegem lett, hogy a 100 ezer feletti telefonajim is 2 évet bírtak, utána minden bajuk volt, meg ugye hiába 2 ezer újonnan a legújabb szaraxy, ha ócdka fröccsöntött műanyag a borítása. ezért választottam az iphonet, mert nem 2 évig szeretnék használni gondtalanul egy telefont. szóval ár érték arányban szerintem jó döntés.
2017. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Meg nekem is az van attól féltem csalódok benne erre jobb lett mire számítottam.

3 emeletett zuhant az első héten még mindig karcmentes.

2017. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%

Én a megjelenés hetében vettem függetlenül 16Gb ost 4s cseréltem le. Egyértelmű a mérete miatt választottam és hogy volt pink színben. Gyors, megbízható, még sosem fagyott le, aksija nálam 2 napot bír még másfél év után is. Kamerája nagyon jó, bár én csak a 4s hez tudom mérni annál sokkal jobb, átlagos képek készítésére pont elég. 4k videók is nagyon jók. Sajna tényleg kevés a 16gb de én is icloudba mentem, onnan meg macbookra ha kell.

Biztos van nála jobb olcsóbb okosabb telefon, de ha egy megbízható kis méretűt akarsz akkor ez a nyerő.

2017. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik ájfon se éri meg az árát, se újonnan se használtan. Át vagy .aszva mindenképpen.
2018. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!