Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE vagy Huawei P10...

IPhone SE vagy Huawei P10 lite? Esetleg P10, vagy valami más telefon ilyen árban?

Figyelt kérdés
Szevasztok, az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni. Olyanok válaszát várom akik nem csak beírják hogy "ajfon mer menő leszel more", hanem elmondják hogy az IPhone-t vedd ezért és azért, vagy a Huawei-t vedd ezért és azért. Az iPhone SE és Huawei p10 lite közül melyiket? Vagy érdemesebb egy sima p10-et? Nem játékra lenne, de azért játszanék is rajta.

2017. júl. 5. 17:04
1 2
 11/14 Trevor. ***** válasza:
A P10 Lite és a P10 között azért van egy kis különbség árban. Neked kell eldöntened, hogy megéri-e a felárat. Inkább a Honor 8-at ajánlom.
2017. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia, nekem P10-em van 64 gigás.

1 Hónapja van nálam előtte egy Sony Z-m volt, az 4 évig bírta és berepedt az érintője ( RIP :()

Na most a p10 nálam eddig:

10/8 egész jó kis teló, kellemes nekem hosszú ujjakkal, hiába 5,1' míg a sony csak 5' volt simán elérek minden pontot egy kézzel mert nem széles, elég kényelmes.

Gyors teló, ezekbe már olyan cumót tesznek hogy elvileg sosem lassulhat be, mint pl. belassul egy 1-2 ghenerációval elötti teló. 3ÉV gari azért sokat mondó.

A kamerája elég jó, a szelfi kam qrva jó bár nem használom azt sokat. Videóban tud 4 K-t bár ez nem nagyon érdekel, 1080p-ben tud 60 FPS-t elég jó szerintem.

A legújabb játékok simán mennek rajta, a programokkal meg nem lehet gondja. Nagyon gyors, gyorsan vált wifi-re, wifiről 4g-re, a gps 1 mp míg bekapcsol kb.

Az akksija jól bírja, nekem 1-1,5 napot kibír ha nyomkodom meg kicsit játszok is rajta.

Super charger töltőt kaptam hozzá, ami 220-ból kb 1 óra alatt feltölti 0ról 100ra.

Pár dolog amivel nehezn barátkozom/barátkoztam meg.:

Szép a Design amúgy, viszont az alján van egy ujjlenyomat olvasó, aminek kb semmi más funkciója nincs, csak úgy ott van, sokkal jobb lett volna a hátlapon vagy bármi.

Kamerákhoz nem nagyon értek, viszont a 20MP-es felbontásban csak 4:3-as a kép, míg a 16:9 képhez 9MP-s felbontást kell használni.

Hirtelen ennyi:)

2017. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezt már egy SE-ről írom, nagyon jó, nagyon gyors. Amire én használom arra tökéletes. Köszönöm a segítséget. 🙂 Ment a like vagy mi mindenkinek.😊
2017. júl. 6. 20:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a 4 colos kijelző. Ezért az egyért nem venném meg. Selfie kamera nem lényeg persze, de azért vicc, hogy nem tettek egy normális felbontásút bele.
2018. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!