Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se-t vagy samsung...

Iphone se-t vagy samsung galaxy s6 edge-t lenne érdemesebb vennem?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen utána néztem, de képtelen vagyok dönteni.
2017. júl. 19. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
iphone se-t ajánlom,most váltok samsung galaxy s6 edge-ről iphone se-re,az s6-tal sok gond van,pl kicsi az akksi,android 7.0-val nagyon lassú,melegszik,lefagy,illetve az ujjlenyomat olvasó se a legjobb,az iphone se-ben ezek a problémák nem ismertek,még annyit,hogy minimum 32 gb-s iphonet vegyél,mert a 16 gb hosszú távon kevés lesz.
2017. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
se, vagy ha nagyobb kell 6s
2017. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Captain Logic ***** válasza:
34%
Szerinted, ha rengeteg helyen utánanéztél, akkor mi mit fogunk tudni segíteni?
2017. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
52%

SE, de csak azért, mert az s6-oknak már valószínűleg a 7.0 volt az utolsó főverzió, plusz az SE erősebb.

Sajnos a kijelzője a samsung közelébe sem ér, az előlapi kameráról meg inkább ne is beszéljünk. De más szempontokból meg jobb.

2017. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Igen, az SE volt az első választásom, de utána azt hallottam, hogy sok gond van vele. Ezek szerint ti máshogy gondoljátok. Köszönöm még egyszer!

Drága oltogató, tudod a keresés nem azt jelenti, hogy találtam is valami érdemlegeset. De mi lenne ha nem itt pofáznál hanem esetleg úgy viselkednél, mint akinek van élete és nem azzal tölti a felesleges idejét, hogy egy internetes felületen cseszeget másokat. Köszi ❤

2017. júl. 20. 16:22
 6/9 Captain Logic ***** válasza:
Ez közel sem volt cseszegetés. Ha visszakeresnéd a korábbi kérdéseket, látnád, hogy ugyanezeket írták le ott is, mint itt. Magyarul semmi újat. De ha ezt téged nem zavar, akkor tedd fel nyugodtan holnap is ezt a kérdést, ugyanazok a válaszok fognak érkezni rá.
2017. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én pedig konkrétan nem itt kerestem rá, hanem más oldalakon. De ha annyira idegesít, kérlek ne nyisd meg. Nem szeretnék senkit sem bosszantani, de sosem értettem, hogy miért lesz attól neked jobb, ha elmondhatod, hogy idióta vagyok, mert feltettem egy kérdést, amit már sokan mások is. Mivel kaptam válaszokat mástól ezért nyilván nem érdekel ha te nem tudtál segíteni nekem. Mindenesetre remélem másoknak hasznos dolgokat mondasz majd.
2017. júl. 21. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Se kijelzojevel nincs semmi gond, sokkal termeszetesebb, nem tulszaturalt szinek, es nem is eg be mint az osszes (nem vicc) amoled. Hatranya a fekete sose lesz olyan szep (de boven jo).
2017. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

"(...)es nem is eg be mint az osszes (nem vicc) amoled. "


Tényleg nem vicc. Ez nettó baromság.

Az első AMOLED-ek beéghettek....anno, mondjuk az s3-s4 előttiek. Azóta elég ritkán hallani ilyesmiről.

Még annyit tennék hozzá, hogy mielőtt nagyon dicsérnéd, az apple "Retina" elnevezése az semmi más, mint parasztvakítás. Annak a kijelzőnek a felbontása nem éri el a HD-t sem, ami elég vicces azért. Persze, egy 4"-es kijelzőn szerintem senki nem akar filmezni, szóval épp nem lehet annyira nagy hátrányként említeni, de azért ne helyezzük már egy QHD Amoled elé..

2017. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!