Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 vagy Iphone 6s?

Huawei P10 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket éri meg meg venni?Huaweinek is hosszú az élettartalma? Vagy az androidos rendszer miatt nem annyira jó mint az iphone?

2017. aug. 1. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
6s-ről csak annyit tudok írni, hogy minden jó rajta, kivéve az akksit. Ha ez neked nem számít nagy gondot, válaszd a 6s-t. Esetleg rakj pár tízezret hozzá és van egy 7-esed.
2017. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Huawei jo telefonokat gyart de az iphone is. Bármelyikkel jol jarnal. A P10 az újabb mig a 6s most lesz 2 eves. Mivel az iPhone tarhelye nem bővíthető ezert ha iphonet veszel akkor javaslom minimum a 32gbosat de inkább egy 64gbosat.

A Huawei androidja kicsit meg hasonlit is az IOSre kinezetben.


En szemely szerint Huawei p10 vennek vagy egy iPhone 7et

2017. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
P10-et jobban ki lehet használni, viszont kicsivel olcsóbb, ergo sokkal jobb az ár-érték aránya, és a minőségére sem lehet panasz! Huawei-t ajánlom!
2017. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

/OFF/

Nyugi öcsi, ne kapd fel a vizet! Azért, mert Neked nem zakatol úgy a gépezet, mint másnak, még nem kell lehurrogni. Az Orbán-kormánynak meg mi köze van ehhez az egészhez?

Ti vagyok a GyK rákja...

/ON/

2017. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, zakatol legalábbis panaszra nincs okom, ettől függetlenül nem szórom két kézzel az ablakon 200 ezres telefonra, mint a legtöbb proli meg c-típusú, hogy egy hét alatt elveri aztán meg sír a szája.


"Az Orbán-kormánynak meg mi köze van ehhez az egészhez?"


Ezt próbáld meg megkérdezni a politika témakörben pár kategegóriával lejjebb, hátha neked válaszolnak, én csak lepontozást kaptam. Ott nyavajog mindenki, hogy az orbán így, az orbán úgy, jajj mekkota szegénység, jajj mekkora kivándorlás, jajj mennyi hajléktalan stb. Hát a nagy szart, rohadtul nincs itt szegénység, én speciel egy olyan embert se ismerek személyesen, aki éhezne, vagy ne lenne rendes ruhája, fedél a feje fölött. Telefonból is kb nekem van a legrégibb. (Pedig sok embert ismerek, nem 5 emberről beszélek.) De itt is látni, naponta van több tucat "milyen iphonet vegyek" meg hasonló szintű kérdés. Ez minden csak nem szegénység. Orbánt savazása meg az unintelligencia megnyilvánulása.

2017. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Abba esetleg nem gondoltál bele kedves utolsó hogy a legtöbb ember részletre veszi a telefonját vagy két év hűséggel?

...Te komolyan azt hitted hogy mindenki előrántja a 200 ezreket? Naiv vagy!

2017. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
P10
2017. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6

Úgy meg még annyira se éri meg, mert a végén drágább lesz. Részletnél ott a kamat, előfizetésnél meg a vastagon írt havidìj. És mire kifizetné a telefon árát, van egy több éves elavult telefonja. Ugyanaz mint az autónál. Ha valaki nem tudja megvenni egybe, akkor miért nem vesz olcsóbbat? Ja, mert játszani kell az újgazdagot, meg rázni a rongyot, értem. Ugyanaz, mint a devizahitelesek, csak pepitában.

2017. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 6 os vagyok...Nekem is van előfizetésem szintén egy 200 ezres telóval..Nem csak játékra használom..Plusz nem minden telefon márka elavult 2 év után..iPhone esetén 4-5 évig kapja a szoftvertámogatást..De sajnos ez nagyon kevés márkára igaz..
2017. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6S! Mindenben jobb! Meglehet nézni majd a P10-et egy 3-4 év múlva, illetve meg lehet nézni a 6S-t. Nem kérdés melyik lesz a jobb az idő múlásával :D
2017. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!