Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdeemes lecserélni q telefono...

Érdeemes lecserélni q telefonom? (NOKIA Lumia 520)

Figyelt kérdés

már elég régóta megvan, egyedül az idegesit, hogy még massanger sincs rá. de alaból jól müködik

azért tetem ki ezt a kérdést mert fél havi diákmunkám bérét szánom erre a célra, és kicsit sajnálom rá a pénzt


2017. aug. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem cseréld le pontosan mennyi a keret?
2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

50 ezer forint lenne.

Nokia 3-mat néztem, vagy 5 öt ha lejjebb menne az ára.

Eröl már tetem ki másik kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2017. aug. 20. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
olcsóbban kapsz jobbat,mint a nokia 3,használt piacon ott a samsung galaxy s4 4x1.9 GHZ processzor,2gb ram,full hd super amoled kijelző,13mp/2mp kamera,android 5 lollipop gyárilag,de akármit lehet rá tenni,ennek az ára 30ezer forint,egyik ismerősöm egy hónapja vett ilyet,nagyon jó telefon minde játék elfut rajta,nem fagy soha,nem melegszik,jó a kamera,ja és ami neked fontos le lehet rá tölteni a messengert:)
2017. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

50k-s keretből inkább ilyen telefonokat vegyél:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

2017. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!