Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőm pénzügyi analfabéta?...

Barátnőm pénzügyi analfabéta? Kihozott egy drága telefont és most nem tudja fizetni? Mi a következménye? 19L

Figyelt kérdés
Nyári munkám volt, és kihozott egy galaxy S8-at törlesztőre. 19 éves most megy vissza a gimibe tanulni. Első 2 hónapba 23E forintot kellet fizetnie, utána 32E lesz a havi törlesztő és a előfizetés ára. Ha nem tudja fizetni mire számíthat? Számlája van de 1 forint sincs rajta? Akkor honnan vonják le? Kiszámoltam az első 2 hónapot hogy fizette még 710.000 Ft-ot kell a maradék 22 hónapba vissza fizetnie. Én mondtam neki ez túl drága, és nem fogja tudni fizetni. Hogy lehet valakinek ennyi esze?
2017. aug. 27. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Fog magànak valami pasit, aki majd fizeti neki. Ha meg nem, akkor behajtjàk majd. Simàn milliòs összegig kùszhat a tartozàs.
2017. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%

710 ezer??? Mi ez? Aranyból van?

A barátnőd egy idióta! Menjen vissza az üzletbe és kérdezze meg, hogy milyen megoldások vannak.

2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Sok mindent nem lehet mondani, ha ennyi esze van.

De hiába nincs a számláján pénz, úgyis behajtják.

Csak az akkor még jóval több lesz, mindent hozzá csatolnak. Késedelem, kötbér, kamatok, a behajtó cég tisztelet dija stb.

2017. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Úgy barátnőm hogy én vagyok a párja... Március óta vagyok vele együtt. Én mondtam én nem fogom helyette fizetni ha megsértődik ha nem. Ez a saját hülyesége, én szóltam de nem hallgatott rám. Milliós összeg? WOW? És ha azt nem fizeti be mi lesz?
2017. aug. 27. 12:41
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeti, és behajtó céghez kerül, akkor elég gyorsan akár a duplája is lehet a visszafizetendő összeg.

Én tuti dobnék egy ilyen csajt azonnal. Egyrészt számomra iszonyat ciki lenne, hogy a párom ennyire buta, hülye. Másrészt aki ilyen baromságra képes, abból még sok mást is kinéznék.

2017. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Ha most nincs is pènze, es nem fizeti, egy idő utàn behajtò cèghez kerül a dolog, ők ràrakjàk a tetemes munkadìjukat, es ha tovàbbra sem hajlando fizetni, akkor csak nő ès nő a tartozàs. Amint lesz bevètele, azonnan 50%-àt tiltjàk is.
2017. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudja fizetni akkor készítse elő a popójat
2017. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
bizony bizony. Ha nem most, majd akkor amikor fizetése lesz, szépen abból behajtják és fizethet több évig, mint a katonatiszt. Ha jót akar még most lépjen, mert később drágább lesz.
2017. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az kemény, most beszéltem vele telefonon csak annyit mondott majd lesz valahogy. Szerinte az a lényeg neki már van egy jó telefonja, szerintem fel se fogja mit csinált . Szerintem mivel nincs fizetése, így nem tudják honnan vonni és így ö járt jól mert lett olcsón egy drága telója. Meg hogy ö megy vissza suliba tanulni és nem tudnak úgy se mit kezdeni vele.
2017. aug. 27. 13:14
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

9: Semmi gond. Legfeljebb majd 4 év múlva már nem 710 ezret, hanem 2 milliót kell fizetni. Biztosan jó benyomást kelt majd az első munkahelyén, amikor megkapják a bírósági letiltó határozatot a fizetésére :D

Egyébként szerintem a telefont fogják először lefoglalni.

2017. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!