Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőm pénzügyi analfabéta?...

Barátnőm pénzügyi analfabéta? Kihozott egy drága telefont és most nem tudja fizetni? Mi a következménye? 19L

Figyelt kérdés
Nyári munkám volt, és kihozott egy galaxy S8-at törlesztőre. 19 éves most megy vissza a gimibe tanulni. Első 2 hónapba 23E forintot kellet fizetnie, utána 32E lesz a havi törlesztő és a előfizetés ára. Ha nem tudja fizetni mire számíthat? Számlája van de 1 forint sincs rajta? Akkor honnan vonják le? Kiszámoltam az első 2 hónapot hogy fizette még 710.000 Ft-ot kell a maradék 22 hónapba vissza fizetnie. Én mondtam neki ez túl drága, és nem fogja tudni fizetni. Hogy lehet valakinek ennyi esze?
2017. aug. 27. 12:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hát Március óta vagyok vele együtt, de igen gondoltam rá hogy mi van akkor ha később komolyabb a dolog és vesz megint valamit törlesztőre. Az biztos csak a saját nevére vegyen valami, én nem fogok segíteni a giga törlesztőket kifizetni. Körül néztem netten és kamat és a kötbér elég hatalmas összeg lehet ha nem kezdi el fizetni. Ha az ö nevén nincs semmi, nem terhelhetik rá a szüleire?
2017. aug. 27. 16:48
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem terhelik rá, mert nagykorú és ilyen esetben mindenki úgy b.sssza el az életét ahogy csak akarja.
2017. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"nem terhelik rá a szüleire, ".

Te még mindig neki szurkolsz.!!!

Most mondd meg ha lenne olyan opció hogy rátudnák terhelni, téged az megnyugtatna?

2017. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Én nem szurkolok neki. A szülei érdekében írtam XD

Igen, igaz mindenki a saját életének kovácsa. Még adok neki egy kis időt ha nem fogja fel amit mondok akkor hagyom a fenébe. Lehet még se érdemes ilyenre időt pocsékolni.

2017. aug. 27. 17:11
 25/27 Captain Logic ***** válasza:
90%
Nem értem, hogy március óta hogy nem fedezted fel a felelősségtudat hiányát, illetve a gyenge értelmi képességeit… Illetve, ha felfedezted, miért vagy vele még együtt… Az ilyen nem fog változni. Ha 19 évesen ennyire képes, később se lesz jobb.
2017. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Sőt, rosszabb lesz. Jön a hiszti, a toporzékolás, a picsogás, a nagyokat pillázva követelőzés.

Felejtsd el, köszönj el tőle, hogy mivel saját magán kívül úgysem szeret sennkit, legjobb lesz neki saját magával (ne tévesszen meg, az ilyenek szótárában a "szeretlek"=szükségen van rád, hogy NEKEM jó legyen)

2017. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
82%

1. Ha nem fizeti behajtohoz kerul a dolog.

2. Fog melletted egy penzes pasit aki fizeti neki,termeszetbeli juttatasert cserebe.

Vagy elhagy egy gazdag ferfiert es meg is van oldva az elete.

2017. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!