Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban korlátlan mobilinterne...

Valóban korlátlan mobilinternet létezik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Több szolgáltató kínálatában van úgynevezett korlátlan belföldi mobilinternet.

a

A Telenor, a Vodafone, a Telekom, és az Upc is kínál korlátlannak mondott mobilinternetcsomagot. De valójában ezek közül melyik a valóban korlátlan? Hol a zsákbamacska?



2017. szept. 11. 08:05
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Végre valaki korrektül leírta. Valóban ez úgy korrekt.
2017. szept. 11. 19:34
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es válasz író! Akkor szerencsére ezek szerint a Telenor kínálja a legjobb korlátlan internet csomagot. Én Telekomos vagyok! A Telekomnál is van korlátlan internet csomag, de igen erős korlátozással és meg kötéssekkel! "A Net Korlátlan díjcsomag vonatkozásában egyedi előfizetői szerződés 2017. október 31-ig köthető.

A Net Korlátlan csomag kizárólag személyes felhasználásra vehető igénybe. A Net Korlátlan díjcsomaghoz tartozó SIM kártya kizárólag mobiltelefon készülékbe helyezhető be. Szerződésszegésnek minősül, ha a SIM kártyát az előfizető eszközben használja, amely nem alkalmas mobil hanghívások bonyolítására (különösen, de nem kizárólagosan: router, modem, PC vagy notebook, gépek közti (M2M) kommunikációs eszköz, stb.)

A Net Korlátlan díjcsomaghoz DuoNet szolgáltatás nem vehető igénybe.

A Net Korlátlan díjcsomaggala Wi-Fi megosztás (tethering) nem engedélyezett. Wi-Fi megosztásnak minősül a számítógép, illetve más Wi-Fi kapcsolatra képes eszköz (pl. mobiltelefon, táblagép, netbook, PDA) csatlakoztatása az internethez a Net Korlátlan díjcsomagban biztosított elérhetőséggel. A Net Korlátlan díjcsomag keretében a hálózat egységességének, a szolgáltatások biztonságának fenntartása érdekében a következő forgalomtípusok és használati módok esetében a mobilinternet szolgáltatás az adatdíjcsomag kínált sebességétől eltérő maximális sebeséggel használható, az alábbiak szerint:

Peer-to-peer jellegű fájl megosztás és letöltés (különösen Bittorrent) illetve egyéb folyamatos, hálózati túlterhelést jelentő forgalomtípusok használata esetén a letöltési/feltöltési sebesség 2/0,2 Mbit/s.

Virtuális magánhálózat (VPN) használata vagy egyéb titkosított csatornákon keresztül történő forgalmazás (pl. SSH) esetén 10/5 Mbit/s.

A Szolgáltató fenntartja a jogot, hogy a hálózat egységességének, a szolgáltatások biztonságának fenntartása érdekében a fenti listát bővítse további forgalomtípusokkal vagy használati módokkal.

A Szolgáltató a hálózat egységességének, a szolgáltatások biztonságának érdekében az Általános Szerződési Feltételek 4.3 pontja alapján jogosult a szolgáltatást korlátozni, az adatdíjcsomag vagy az előfizetői szerződést felmondani." Meg kötések vannak. Az ára havi bruttó 10.000 Ft.

2017. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Telenornál csak az a kikötés, hogy legyen havonta egy minimális hanghívás. A 4G-t megosztó SOHO ruterekben lehet használni, csak egy kis időre kell kikapni belőle a SIM-et és mobilba beletenni.
2017. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kielégítő tájékoztató a Telekom ocsmányságáról, a Vodafone nál is van ez az infinity azt hiszem az a korlátlan biznisz a vörös szolgálónál, gyakorlatban van róla valakinek tapasztalata?
2017. szept. 19. 09:24
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem vált be a telenor?

Mert úgy áradoztál róla nemrég..

2017. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a telenor lesz nálunk a nyerő, korlátlan " mobiltelos net ".
2018. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Telenor hello data startom van. 40mb/sectől a 170mb/secig adja a sebességet.
2018. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Nekem is Telenor korlatlan van. A net hasit, nekem egyeb gondjaim voltak az elmult 3 honapban. A valasztott szamommal megszivtam mert valaki mas szamlajat kuldozgettek, 2 honapig tartott mire hajlandok voltak kijavitani. A decemberi ingyenes telefonalast leszamlaztak, 1 honapig tartott mire kijavitottak.

Hat ez egyeni pech, a net viszont tenyleg ugy megy ahogy igertek. Kulfoldi 5 gigat nem teszteltem meg, de valszinu nincs vele gond.

2018. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Mi lesz a korlátlan telenor nettel ha kivonul Magyarországról?

Én azt hallottam éppen ezért nem hűségidősek a csomagjaik, hogy ha kivonul egyből lehessen az ügyfeleket lekapcsolni nincs kötelezettség egyik részről sem.

2018. febr. 21. 15:35
 20/25 anonim ***** válasza:

Telenoros szimem van, nem netes.

Ha kivonulnának, mi lesz a számommal?

Többi előfizetővel?

2018. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!