Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltetek már mobiltelefont...

Rendeltetek már mobiltelefont Kínából? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Melyik oldalról érdemes rendelni, ami megbízható, korrekt gyors? Mennyi idő múlva érkezik?

Hogy lehet visszaküldeni ha hibásat vagy mást kapsz?

Van -e rájuk szavatossági idő és hogyan érvényesíted?

Kell -e utána Áfát vagy vámot fizetni itthon?


ezt a collektor oldalt találtam rá:

[link]



2017. szept. 12. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Maga az oldal minden kérdésedre választ ad a megfelelő menüpontjainak elolvasása után.
2017. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na látod épp ezért kérdeztem a tapasztalatokat, mivel leírva minden szép és jó persze de Kína messze van és ..
2017. szept. 12. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, nem nagyon tudok segíteni, de én a Youtub-on láttam elég sok videót, kínából rendeltek telefonokat. Mondjuk a kérdéseidre nem nagyon mondják a választ, csak a véleményüket a telefonokról, de ha videók alatt kérdezel tőlük, talán válaszolnak.
2017. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Oké, akkor ne csak egy sablon választ kapj: 3 vagy 4 telefont rendeltem már Kínából, ebből kétszer átment a vámon, egyszer fennakadt mert két telefon egyben volt és ott egyértelmű hogy meghaladja a 20-25 eurót az áruk.


Szerintem nincs jelentős különbség oldal-oldal között szállításban, Kínából minden "lassú", és mióta felkapott lett az online vásárlás már a magyar posta sem bírja a vámkezeléssel a lépést tartani. Karácsony környéke pedig minden szállításban túlterhelt időszak.


Hibát és panaszt nem fogtam ki, és szerintem nem is érdemes vele foglalkozni hogy saját költségeden körbe-körbe röptessék a terméket a világban. Olcsó kínai telefont azért veszel, mert ha szar vagy le akarod cserélni egy év után, akkor nem nagy kiadást jelent.

2017. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már én is több dolgot rendeltem és kaptam , de probléma nem volt egyikkel sem. A rokonságban pedig legalább 12 telefont is rendeltek és azokkal se volt semmi baj.
2017. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!