Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani olyan telefont...

Tudtok ajánlani olyan telefont ami kicsi, jó, nem túl drága, és elég jó a kamerája?

Figyelt kérdés
Én iphone SE-n kívül nem nagyon találtam, de az ugye egyrészt nem túl olcsó, és azt mondták hogy mivel nem új modell nem érdemes megvenni mert hamar elavult lesz. Viszont amiket még talàltam legalább 12 MP kamerával, azok mind nagyon nagyok, én örülnék ha 4', 4.2'nél nem lenne nagyobb, mert nehéz kezelni és nem tudom zsebre tenni. Valakinek van valami javaslata? :) válaszokat előre is köszönöm!
2017. okt. 14. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Varass nagyobb zsebet. Ha neked nehéz kezelni az 5 "-ost

, jobb ha nem veszel telefont.

2017. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen szerintem nem lesz. Mai átlag telefonok 5-5,5"-ak (vagy még nagyobbak), így maradnak a régebbi típusok. Viszont Android alapút én nem vennék 2-3 évvel a kiadás után, mivel újonnan boltban már nem lehet kapni, Jófogáson és hasonló helyeken pedig valószínűleg csak olyat árulnak, amit végig aktívan használtak ez idő alatt. Így meg már kockázatos, a mai telefonok átlag élettartama nem haladja meg az 1 évet, így elég nagy rá az esély, hogy hamar bedöglik. Az iPhone-ok jobbak ilyen tekintetben, de drágábbak is.

Egyébként ha tényleg jó minőségű képeket szeretnél készíteni, akkor a telefonokat el kell felejteni. Ha megnézed, hogy melyek készítik a legjobb fotókat, akkor azt fogod látni, hogy ezek a készülékek valahol a 200 ezres árkategóriától indulnak, viszont ugyanilyen minőségű képeket már egy 40-50 ezres fényképezőgép is simán csinál.

2017. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1.válaszoló! Nem kell ilyen bunkó stílusban válaszolni azért mert a többséggel ellentétben nem akarok fél tv méretű telefont

2esnek köszi

2017. okt. 14. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, az #1 úgy értette, hogy napjainkba ez a "standard" kijelző méret. Az 5"-5.5".

Nehéz kisebb kijelzővel rendelkező készülékeket újonnan találni.

2017. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy nem lehet normális méretűt venni.. pár év múlva majd tablettel mászkáljak?
2017. okt. 14. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone SE teljesen jó még, másfél éve jelent meg, egy darabig nem lesz elavult...
2017. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A3 as.4,7colos a kijelzoje.tokeletesen megfelel a mindennapokban.a kameraja is az ertekelheto szinten van.

En 45 ert hoztam ki a t-mobilnal.

2017. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De gondolom ahhoz kellett valami drága havidíjas előfizetés, nem? Nekem előfizetés nem érné meg, alig telefonálok, anélkül meg gondolom jó drága
2017. okt. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!