Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone X vagy Huawei Mate 10 Pro?

IPhone X vagy Huawei Mate 10 Pro?

Figyelt kérdés

Nektek melyik jön be jobban? Bár az iPhone Novemberben jön ki (a Huawei nem tudom mikor), de nektek melyik jön be jobban, ti melyiket vennétek?


Én személy szerint az iPhone X-et mert:


-iOS

-Megbízhatóság

-Apple-minőség

-Támogatottság


De azért vannak kételyeim is, mint pl az iOS 11, egyenlőre egy szutyok, olyan mint egy android, illetve a FaceID, nem bízok benne, hogy ez lenne a jövő, de ha ez is, még nem tartunk ott fejlettségben, bár ez majd kiderül novemberben.



2017. okt. 16. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Én a FaceID miatt biztosan nem választanám az X-et, meg úgy alapjáraton semilyen IOS rendszerrel ellátott készüléket. Számomra túl "minimalizált", unalmas az IOS.


Egyébként énis a mai nap néztem a Mate 10 szériát, és a Pro-n nekem is fennakadt a szemem, elég ígéretesnek tűnik.

2017. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Iphone X
2017. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
55%
Én is gondolkodtam az Iphone X-ben, sőt eddig nem is voltam híve a Huaweinek kinézetre most sem vagyok vele elégedett, de ami hírek napvilágot látnak az X-el kapcsolatban nálam egyértelműnek látszik a Mate 10 Pro. Ennek a Face ID-s dolognak még bőven van hova fejlődni meg aztán jövőre esélyesen már csak az X féle Iphone jön akár több méretben....
2017. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhone X-ben nem tetszik a kinézete, valamint a FaceID se.
2017. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!