Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Doogee mobilokról vélemények?...

Doogee mobilokról vélemények? Egyébként leírná valaki hogyan kell kiejteni a Dooge nevet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Nen biztos de: dúzs vagy dugi (xD) körübelül.

Nem írok véleményt mert nem ismerem.

De ahogy láttam néha bele lehet futni:

Nem működő mikrofon illetve hangszóró.

Meg szellem képernyő féleség is feljöhet ami általában az LG telefonoknál szokott sokszór elő fordulni.

Nem működő érintő panel néhány széria hibásnál.

2017. okt. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon alja kategória. Nem venném meg. Ahogy Vernee Oppo és stb nonamet sem. Kínaiból a Xiaominál kezdődik a használható kategória.
2017. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
2. Sokat nem értesz te se a telefonokhoz. Biztos a Samsung meg az ájfon az nem noname.
2017. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ahhoz képest az X 5 elég jól működik , működött hogy 20ezer ft. A 2. tényleg nem ért hozzá.
2017. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki, aki biztos a kiejtésében?
2017. okt. 23. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába állitja két retardált, hogy nem értek hozzá igazam van. A Doogee hulladék. Ahogy a Samsung is és minden más, amelyik androidot futtat, mert az androidot nem lehet normálisan optimalizálni, és még a galaxy s8-on is hibaüzenetek jönnek, belaggol stb. Ezek tények, na erre mit léptek. Tuti valami maszlaggal jössztök, szóval megelőzlek titeket:

“Nem igaz, a mai androidos telefonok nem laggolnak gyorsabbak mint az ios”

“Te nem értesz hozzá”

“Te hülye vagy az androidhoz”

“Csak érteni kell hozzá és nincs vele semmi baj”


Erre én: az ios meg egy stabil rendszer anélkül, hogy állandóan hackelgetni kellene, és évekig kap minden iphone szoftverfrissitést, amit egyik androidos telo sem tud. Hoppá


Egyéb megjegyzés?

2017. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OK, biztos jobb az ios... DE kapsz egy telefont 1gb rammal meg szarra sem való tudással 300ért amit a legócskább doogee lever :)


Nekem Doogee (én üzletben halottam a dodzsí kiejtést) BL7000-esem van, dual kamera, 4gb ram 64 belső.

Folyamat játszok rajta és napokat bír, mindamellett nagyon gyors és eddig semmi bajom nem volt vele.


Sosem használtam androidon kívűl mást, mert egy ájfos nem ér 60-70nél többet a tudása alapján.


Kedves kérdező én csak ajánlani tudom a doogee márkát (bár lehet én pont kifogtam a megbízható példányt:) )


Mindamelett nagyon ajánlom a tiptop-laptop.com oldalt, én mindig innen veszem a telefonom.


Gyors garancia intézés, szó nélkül cserélték ha gondom volt a készülékkel stb.. :)

2017. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!