Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki iPhone...

Van itt olyan aki iPhone 7-ről váltott 8-ra?

Figyelt kérdés
Érdemes váltani?
2017. okt. 26. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem haszánálok iPhone-t.

De szoktam nézni youtube-on tech videósokat (magyarokat), akik telefonnal foglalkoznak ( van aki főleg csak apple termékekkel). Ők azt mondják, hogy 7-ről nem érdemes 8-ra váltani, mert nincs benne annyi újítás, hogy érdemes legyen.

De persze ez mindenkinek a maga döntése.


Amúgy ha érdekelnek ezeke a videósok ( kettő van amúgy) szívesen leírom, hogy nézegess videókat tőlük, ha szeretnél! :)

2017. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Senki, pont ezért sír az apple. Még az ügyvezetőjüknek se kell az a szar, pláne, hogy nincs benne semmilyen újítás, ami van az se működik, minden nap találnak benne valami orbitális hibát, amiket az androidos telefonok már hosszú évekkel ezelőtt megugrottak,szóval... ideje elfelejteni az iphonet, ahogy egyébként már meg is történik:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Hadd ne soroljam.

2017. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 5S-ről váltottam 8ra,de szerintem 7ről nem éri meg :)
2017. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!