Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van, aki iPhone-ról váltott...

Van, aki iPhone-ról váltott vissza Androidos telefonra? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ilyen nem letezhet.
2016. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Én már hallottam itt néhány esetről, és az ilyen válaszolók azért váltottak vissza, mert a nyitott rendszer miatt sokkal jobban tudják használni, nincsenek korlátozások a rendszerben. Nálam pedig az ár-érték arányán kívül ez a másik ok, amiért soha nem vennék iPhone-t.
2016. szept. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik ismerősöm 2hét után váltott vissza...se az Iphone 5s se az Ios nem jött be neki.
2016. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan ismerősöm akinek egyszerűen nem jött be a rendszer. Pedig sokat segítettem neki, mit hogy csináljon, de így se jött be neki.

Leginkább, hogy neki túl zárt a rendszer. Szeretett mókólni. Letölteni hozzá netről az egyébként fizetős app-okat (ingyen). Valamint az iTunes kezelése se jött be neki.

Van ez így, van akinek bejön, van akinek nem. Ennyi!

2016. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Helló,


Van, hogy olyan dolgokra kell használnod a telefonodat, amire az Android jobb. Pl. a Samsung Note telefonokon az S-Pen és a kézírással jegyzetelés. Vagy pl. NFC-s dolgokat kell használnod. Vagy élsz-halsz a hajlított kijelzőkért. Esetleg imádod a jack-dugót :) Meg persze amit a többiek már írtak.

2016. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az tapasztalatom hogy akik nem apple fanok, és picit konyítanak a dologhoz azok ugyan megveszik az Iphone-t, de utána már más telefont vesznek :) Nem mindenkinek jön be hogy ugyan azt kapod még évente 300k-ért, csak "gyorsabb" meg "jobb képet csinál" :D
2016. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6# Itt már pont az a lényeg,hogy semmivel nem tud többet nyújtani az Ios,és maga az Iphone sem!

Lehet anno tényleg jobb volt az Iphone,de már egy androidos csúcs telefon sokkal többet tud nyújtani!

Kamerát nézve az Iphone jócskán elmarad a legjobbak közül és gyorsaságban sem áll már az élen!

2016. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ameddig ígyis megveszik a mobiljukat, kár lenne változtatniuk ;)
2016. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ismerősöm 6S-ről SGS7-re, mert épp az volt a legújabb csúcskategóriás telefon :D Gondolom mindjárt veszi majd az i7-et.
2016. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Mikor felrobban neki a Xarszung aksija a zsebében akkor visszatér iPhonera hehehe :-D
2016. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!