Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a mai kevésbé 'neves'...

Milyenek a mai kevésbé 'neves' telefonok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a Xiaomi, Honor, One Plus telefonokra.

Életem során a családban szinte mindig Samsung telefonjaink voltak. Pár évvel ezelőtt vettem egy Sony Xperia Z1 Compactot, különösebb baja nincs, amire használom, arra jó. Sajnos már a második akksi-csere érik, így elgondolkoztam hogyha netán tönkre megy, akkor mégis mit vennék?!

A mai Samsungok valahogy nem fogtak meg, biztos így jó meg úgy jó, de valahogy túl sokat kérnek értük (szvsz).

Szóval a lényeg az, hogy nézegettem, és megtetszett a OnePlus 5, mind tudásilag, kinézetileg, árilag megfelelne nekem, de nem igazán tudom, hogy tartósság terén mit bírnak. A családban van egy Galaxy S2, ami már szinte megjelenése óta hibátlanul (kopkopkop) működik.


Összefoglalva, mennyire megbízhatóak ezek a telefonok?

(Bocs ha összevissza lett picit:D)



2017. nov. 2. 11:09
1 2
 11/12 Captain Logic ***** válasza:
87%
Dávid, hol vagy, amikor a Samsungnak szüksége van rád?
2017. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom ki az a kedves Dávid, de várjuk többen, hátha akkor felbukkan. :)
2017. nov. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!