Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android, IOS, vagy Windows...

Android, IOS, vagy Windows Phone? Melyiket szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés

2017. nov. 16. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

windows phone?

megszűnt maga az oprendszer 1 hónapja

meg ne vedd, nem lesz frissítés meg semmi

alkalmazás sincs rá sok, az is szar

2017. nov. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én az androidot, mert sokféleképpen testreszabható, könnyű géppel a fájlkezelés (látni a mappaszerkezetet)
2017. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%
Nem értik meg sokan, hogy az IOS csak akkor jó, ha te el tudod magadról azt képzelni, hogy bezárod magad egy ketrecbe. Ha nem, akkor Android. Windows-ost meg miért vennél, ha már effektíve nincs is. Nem is tudom lehet-e kapni még Windows Phone-t.
2017. nov. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%

IOSt csak akkor, ha lövésed nincs, hogyan kell kezelni egy okostelefont, mert az nem tudod elállítani.


Ha olyan készüléket akarsz, amit testre tudsz szabni, saját ROMot telepíthetsz illetve képes kommunikálni más ezközökkel, akkor mindenképp az Android a neked való

2017. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nincs már Windows telefonok ,csak Android vagy iOS,
2017. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!


Jelenleg Windows Phone 10. operációrendszeres telefonom van, úgyhogy van még ilyen. Bár igaz, ezt tavaly vettem.


De meggyőztetek, androidos lesz a következő :)

2017. nov. 16. 16:15
 7/13 PrometheusDS válasza:
64%
Mindegy,mert az összes gagyi. Az Androidot is úgy gyártják le,hogy kb 1,5 év után kezd belassulni,esetleg fagyogatni. 2 év után pedig mindenképp cserélheted. Egyik rosszabb,mint a másik
2017. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Windows nagyon jó volt anno, szerettem csak voltak röhejes hiányosságok a menü rendszerében ami miatt sokszor úgy éreztem h azonnal földhöz vágom és veszek egy normális androidos mobilt.

Na, tehát ezért szeretem az androidot és mert hogy szabad szoftver és abszolút jól el vagyok Linuxon is vele. Szerkesztem a ROM -ot, belső memóriát, appokat stb. Viszont csak a Windows mobilon tudtam a linux alapúakat futtatni virtuálisan és heckelni ezt-azt sikerrel.

2017. nov. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért szeretem ezt a gyakori oldalt mert itt vannak olyan emberkék akiknek az iOS olyan mint egy ketrec, és azért kell nekik android hogy főzzék a ROM-ját. Nem telefonalni.

:-D :-D :-D

2017. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sadykowich válasza:

Teljesen szubjektív.

Ezt leszámítva Windows Phone-t ne vegyél, már biztos, hogy halva született.

2017. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!