Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted hogyan élnék meg az...

Szerinted hogyan élnék meg az emberek, illetve téged hogyan érintene, ha hirtelen minden okostelefon használhatatlan lenne?

Figyelt kérdés
Megszűnne az internet rá, nem lehetne telefonálni, a kamera se működne a játėkok se indulnának. Csak egy darad fėm/üveg/műanyag lenne...
2017. dec. 7. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Értelmetlen kérdés.
2017. dec. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Még csak tíz éve vannak okostelefonok, a fiatalabbakat leszámítva senkit nem érintene meg különösebben.


Előszedném az mp3-lejátszóm :D

2017. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nincs okostelefonom így aztán hidegen hagy. Az, ha maga az internet szűnne meg az már más tészta.
2017. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Újra használnám az R1 tipusú hírközlést.

"R1 (ereggy) fiam, mondd meg anyádnak, hogy hozzon be egy doboz sört!"

2017. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
40%
Az emberek pánikba esnének, mert az okostelefon az életük része. Én elővenném a fiókból az agyonkopott Nokia C2-01et és azt használnám.
2017. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha észrevenném, akkor csak annyiból, hogy sok szerencsétlen rohangál mint a mérgezett egér, és nem tudja mitévő legyen. Autóban nem használom, GPS nem kell, szeretek fejben navigálni. Telefonálásra hagyományos telefonom van, talán abból venném észre, hogy a partnerek nagy része elérhetetlen, mivel okostelefonjuk van.
2017. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem alapvetően szarul érintene, tekintve hogy a munkám alapvető eleme a telefonálás. Napi szinten van 20-30 hívásom, sok esetben vadidegenektől kérek árajánlatot, stb.


Persze Google megőrzi a névjegyeimet, de nyomógombos telefonon sokkal nehezebb kezelni őket. Okostelefonon ha hívnak akkor mindig azonnal megkérdezem a nevét, elmentem a számot, társítom hozzá az e-mail címet. Plusz ha időm adja akkor a fontosabb emberek cégadatait, pozícióját is.


Amúgy olyan lenne ez is mint bármi. Pár napig menne a hisztizés, aztán szépen hozzászoknának az emberek hogy nincs.

2017. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból viszont rossz lenne hogy lehetne megint egyszerre 10 eszközt kellene cipelni.


Csak amiket nekem kivált a telefon:

- Karóra

- Ébresztőóra

- Kamera, fényképezőgép, fényképalbum

- Papíros menetrendek

- Túra térképek

- GPS

- Zseblámpa

- Számológép

- Könyvek, újságok

- TV, Rádió, Zenelejátszó

- Jegyzetfüzet, naptárak

- Banki ügyintézés


És ezek mellett ott az alap telefonálás, sms, e-mail, fájlmegosztás.

2017. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát először néznék hogy mi van, elromlott, de aztán anyum meg öcsém mondaná, hogy az övék is leállt hát nem tudom, néznék nagyon az biztos :D Valószinűleg elkezdenék hülyeségeket is találgatni, hogy kim dzsongun lerakétázta a műholdakat vagy bármi XD

Meg gyorsan nézném a gépem, hogy az bekapcsol e.

2017. dec. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!