Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S8-at vagy...

Samsung Galaxy S8-at vagy iPhone 6S-t vegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Adatot egy lehetőség, hogy ezek közül választhatok egyet. Melyik lenne a jobb választás?

2017. dec. 19. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Android kell vagy IOS.. Bekunk mindegy, lszrjuk
2017. dec. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mivel iPhone-t használok, azt fogom mondani, hogy vedd a 6S-t, mert sokkal jobb az iOS. Aztán jön más, aki meg azt fogja mondani, hogy az Android a jobb. Próbáld ki, vagy nézd meg őket és amelyik jobban bejön, azt vedd!
2017. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyedben iPhone-t vennék, de nem 6s-t hanem 7-et.
2017. dec. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag ez a kettő telefon lehet akkor az S8. Hiába használok csak Apple készüléket minden plaformon (Mac, iPhone, Macbook, iPad) attól még az S8 mérföldekkel jobb mint a 6S, ráadásul az új iOS annyira instabil hogy az valami nevetséges.
2017. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyiken iOS fut, másikon Android. Csak azt tudom mondani hogy azt, amelyik jobban tetszik. Speciel én Android párti vagyok. De egyébként a két telefon közül egyiket se venném meg
2017. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyértelműen az S8. Ha az iPhone 8-al hasonlítanád össze, már igazi kérdés lenne.
2017. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is iPhone-os vagyok de sztem se 6s-t vegyél mert az még kb 2 évig fogja rendesen bírni. A 7-essel jobban megéri mert az még 3-4 évig telefon lesz és talán olcsóbb is mint az S8
2017. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű az S8 mivel az ellenfele az Iphone X-et lehetne mondani.Facen van egy Samsung csoport

Ott megdöbbentem,hogy mennyi Iphone fan vált át S8,S8+,Note8-ra.

Ezt ők írják "megváltás volt áttérni a Samsungra"

Szerintem ez mindent elárul!

2017. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!