Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha most vennék egy S7-et az...

Ha most vennék egy S7-et az jó lenne?

Figyelt kérdés

Úgy értem már lassan jön a 9, de áltában nem megy tönkre, csak használattal "kopik" el egy telefon?

Ahogy néztem tökéletes lenne. Beírtam a keresőbe ezeket a feltételéket, hogy:

Vízálló, kompakt (5 col), egykori csúcs tehát min. 32/4 és ezt adta ki és már nem is olyan drága.

Tehát ha most venném, ugyan olyan gyors lenne mint amikor kijött?



2018. jan. 5. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Még most igen, de később a frissitésekkel már lassulni fog.
2018. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Énis úgy egy hónapja vettem, s6-ról váltottam. Még egy jó ideig jó telefon lesz, nincs vele semmi gond.


#1 Nem fog lassulni, mivel ha jól tudom már csak egy android frissítést fog kapni, utána nem lesz több csak ilyen hibajavító frissítések.

(Minden más androidos készüléknél is így van ez, ne hasonlítsuk az Apple-höz.)

2018. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lassan jönni fog az S9, még közel sem elavult az S7, ahogy felhoztad a viszonyítást, csupán "generációsan régi", hardveresen viszont manapság is az egyik legjobb vétel 120 ezer Ft környékén, és még szoftveresen is ha nem a legfrisebb, de jónéhány évig támogatott lesz!
2018. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!