Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan telót amivel fut minden normálisan, és egész jó kamera van benne?!

Figyelt kérdés

Az egyik haveromnak Iphone 6 telója van. És Már csinál olyan jó képet, hogy az nekem elég legyen, na meg nem nagyon akad meg sehol szóval akkor nem kel 150k-ért néznem telót elég ha 110-ért veszek na meg talán az is elönyőmre válhat, hogy nem androidos teló. egy talán nevezhetjük felsőközép kategóriának! [link]


Nem tudom, hogy mondjuk a 32 GB-s verzió meg éri e. Ha nem akkor nem is veszem meg! Elvégre szerintem arra a 16 Gb-re minden rá megy elképzelés. Mondjuk azért még gondolkozok ezen is: [link]


Mert ez aztán már végképp nem akad meg sehol és csinál olyan jó képet. De ez 30-al drágább most az a kérdés itt, hogy elég e az Iphone 6 tökéletesen vagy meg vegyem a Galaxy note 5-öt?



2018. jan. 29. 16:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azért az iphone 6-tól is lehet már csodákat várni de nem olyan nagyokat. Szóval talán lehet el kellene a Galaxy Note 5! De olcsőbban is kapsz olyan telót ami van olyan gyórs mint a Note 5 meg van olyan jó a kamerája pl ez is van olyan jó mint a note 5, ez a teló azért el kéne már: [link]
2018. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6ot semmiképp. 140ert kapsz 32es 6s-t. Inkább az. 16osat meg 120ért.
2018. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#3-as Iphone 6-ot miért ne vegyek hisz amennyivel jobb a 6S annyival drágább is. #2-es majd meg látom még ,hogy meg veszem e Samsung Galaxy C9 Pro telót majd, hogy milyen válaszok érkeznek még!?
2018. jan. 29. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
ár érték arányban sokkal jobb mint a 6. De te tudod, akkor vegyél sima 6ot...jövőre már cserélheted is kb..
2018. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem értem miéárt jobb amikor a 6s drágább és jobb is?!
2018. jan. 29. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. 5s rol valtottam 6s re. Nagyon szep kepeket csinal cegesbe egy sony xperia x perfomancem van. Nagyon utalom.Ha teheted iphonet vegyel 'orok' telefon, egyszer kell megvenni.
2018. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha iphone-t vennék minimum iphone 7-et vennék.

6-os már 4 éves lesz, a 6s 3 éves lesz idén. 6s gyorsabb, jobb, tovább kap frissítést mint a 6.

2018. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mind1 inkább hagyjuk az iphone 6s dolgot akkor ennyi erővel az sem éri meg a te szemedben meg az 5s se meg a 7 se a 8 se semmi! Most akkor nagyon úgy néz ki, hogy maradok az Iphone 6-nál és az elég lesz ide nem kel Galaxy c9 Pro igazam van?
2018. jan. 30. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, az én szememben az 5s, 6, 6s nem éri meg, épp ezért írtam, hogy iphone 7-et vennék :D
2018. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
LG G4 mire nem elég?
2018. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!