Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan telót amivel fut minden normálisan, és egész jó kamera van benne?!

Figyelt kérdés

Az egyik haveromnak Iphone 6 telója van. És Már csinál olyan jó képet, hogy az nekem elég legyen, na meg nem nagyon akad meg sehol szóval akkor nem kel 150k-ért néznem telót elég ha 110-ért veszek na meg talán az is elönyőmre válhat, hogy nem androidos teló. egy talán nevezhetjük felsőközép kategóriának! [link]


Nem tudom, hogy mondjuk a 32 GB-s verzió meg éri e. Ha nem akkor nem is veszem meg! Elvégre szerintem arra a 16 Gb-re minden rá megy elképzelés. Mondjuk azért még gondolkozok ezen is: [link]


Mert ez aztán már végképp nem akad meg sehol és csinál olyan jó képet. De ez 30-al drágább most az a kérdés itt, hogy elég e az Iphone 6 tökéletesen vagy meg vegyem a Galaxy note 5-öt?



2018. jan. 29. 16:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem érted hogy a 6S sokkal jobb mint a 6? Proci sokkal erősebb, kamera 4K-ban tud felvenni, kétszer annyi ram, a kamera amúgy is jobb és az ujjlenyomat olvasó is gyorsabb...
2018. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!