Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi telefonok mennyire...

A Xiaomi telefonok mennyire megbízhatóak hardveresen?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire! A kínai termékek rosszak, ez köztudott! A telefonok is rosszak, amik kínaiak!
2018. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Hardveres alatt mit értesz?

Snapdragon ARM egylapkás rendszerek vannak többségükben mint bármelyik másik nagy telefonjába.(1-2 gyártó mondjuk legyártja maga mint a Samsung vagy épp a Huawei)

Szóval kifogástalan.

Amivel gond szokott lenni az a mikrofon illetve a jelvétel.

De ez is nagyon ritka, 1 az ezer telefonból.(pont mint bármelyik más telefongyártó esetén)

2018. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Haha. :D


Kár hogy az apple chip is ARM alapú.


A A10 vagy az A11 vagy A9 is arm alapú.


Amúgy nekem volt egy 4x és csak ajánlani tudom, jó az anyaghasználat, gyors, jó az op rendszer.


És sokkal olcsóbb mint a Samsung vagy az Apple. Vagy a Sony.

2018. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3.Amit a Samsung gyárt, illetve most a Snapdragon SoC-kot is a Samsung gyártja.Ebbe ne menjünk jobban bele...
2018. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na mindegy csak azért mert fura lett volna ha az apple maga fejleszti és gyártja a cpu-kat, pl. iphone vagy ipad modellekbe.


A macbook-ok vagy imac-ek intel chip-esek.


Na és utánaolvastam az iphone-ok chip-jei, amit az apple A9 vagy A10 néven futtat, na azok meg ARM alapúak.

2018. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a cpu-ra meg az alaplapra gondolok, hanem úgy általánosságban.

Pl.: Most egy lumia 735-öm van, amit egyszer sem kellett a 3,5 év alatt szervízbe vinni, ahogy a Lumia 710-emet sem. De a korábbi Sony-m kb. 3-szor romlott el egy év alatt, és a Lenovo Moto G5-ömön is 1,5 hónap után elromlott a töltőcsatlakozó és most küldöm vissza a garanciaszervízbe.


(Nem értem miért mindenki a CPU-ra asszociál, ha a hardware szót szóbahozom...)

2018. febr. 27. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 4x-et használok. Semmi gond vele.
2018. febr. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!